תוספת ייחודית להמבורגר בנתניה: חשיש במקום צ'יפס בשקית

במשך תקופה ארוכה התפשטה בקרב תושבי נתניה השמועה על התפריט המיוחד של מסעדת "בורגרס" בתחנה המרכזית: הלקוחות הזמינו "המבורגר ובמאתיים" - וקיבלו לצד הקציצה גם שקית צ'יפס בלי טוגנים, אבל עם מנה של חשיש. "היו שם קליינטים מגוונים מאוד", סיפרו במשטרה. "חלקם היו אנשים שהגיעו מבית הכנסת הסמוך"

צ'יפס: לא מה שחשבתם. אילוסטרציה (רויטרס)

מסעדת "בורגרס" בתחנה המרכזית בנתניה הייתה מוכרת, לפחות בחוגים מסוימים, דווקא בזכות התוספות שהגישה - שהיו רחוקות מלהיות עילוי קולינרי: בלשים של ימ"ר מרכז פשטו אתמול על המקום - אחרי שלפי החשד, נהגו למכור בו סמים בשקיות לצ'יפס.

ממידע שהגיע לידי המשטרה עלה כי "לקוחות" שהיו מעוניינים לקבל מנת חשיש הגיעו למסעדה וקיבלו את מבוקשם באריזה שהייתה מיועדת לתוספת. "דרך הפעולה הייתה קלה מאוד", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט ראש מחלקת שרון בימ"ר מרכז, רב-פקד ענת קצב. "הלקוחות ניגשו לדלפק וביקשו 'המבורגר ב-200 או ב-300', וכך קיבלו - לצד הקציצה - את מנת הסם בכמות שביקשו בתוך שקית צ'יפס סגורה".

כעת ייאלצו הלקוחות הקבועים למצוא לעצמם מקור אחר לקבלת הסם, אחרי שהמקום נסגר בצו סגירה מינהלי למשך 30 ימים ונגד האחראים לפרשה הוגשו כתבי אישום. רפ"ק קצב סיפרה כי המידע על הפעילות הלא שגרתית במזללה הגיע "בעקבות פענוח של מעבדת סמים באור עקיבא, שאחד המעורבים בפעילות בה סיפר שנהג לקנות את החומר שלו במסעדה בנתניה".

השמועה על הפעילות הנרקוטית במזללה עשתה לה כנפיים, והשמועה על ה"תוספות" הייחודיות ששווקו ב"בורגרס" עברה מפה לאוזן - והתפשטה בקרב שורה ארוכה של מגזרים.

"היו שם קליינטים מגוונים מאוד", סיפרה קצב. "חלקם היו אנשים שהגיעו מבית הכנסת הסמוך". היא חתמה את דבריה כשגילתה כי אלו שבכל זאת הגיעו ל"בורגרס" כדי לסעוד את לבם העידו כי "ההמבורגר במקום היה דווקא טעים מאוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת