שבועיים לפני הרצח: אנאס ואביו רקדו בחתונה

גם שלושה ימים לאחר מציאת גופתו של הילד אנאס סרסור, בכפר קסאם עדיין לא שקט. מעצרו של האב מוחמד הוארך היום בארבעה ימים, אבל במשטרה מדגישים: "זהו לא כיוון החקירה העיקרי". בינתיים, נראים אנאס ואביו רוקדים ושמחים בחתונה משפחתית, תמונות שהיום נראות רחוקות מהמציאות

לפני כשבועיים תועדו אנאס סרסור ואביו מוחמד רוקדים ביחד בחתונה של קרוב משפחתם. היום, התמונות הללו נראות רחוקות מהמציאות. אנאס, רק בן עשר, כבו אינו בין החיים - בעוד אביו חשוד כי רצח אותו.

היום האריך בית משפט השלום ברמלה את מעצרו של האב בארבעה ימים, לאחר שהשופט קבע כי
"קיים חשד סביר לביצוע העבירה". המשטרה חשפה במהלך הדיון כי בידיה סרטון המתעד את מעשיו של הילד זמן קצר לפני מותו.

לטענת נציג המשטרה בדיון, "ככל שהתקדמה החקירה התבססו חשדות נגד האב בחשד לרצח בנו". לדבריו, אנאס נרצח ככל הנראה בין השעות 21:00 ל-22:00 בלילה, והדיווח על היעלמותו הגיע לפנות בוקר למשטרה.

סתירות מהותיות בעדות האב

אתמול נעצר אביו של הילד בחשד למעורבות ברצח האכזרי, לאחר שבעדות שמסר במשטרה נמצאו סתירות מהותיות. האב היה זה שדיווח לראשונה על היעדרותו של בנו בליל חמישי האחרון.

משפחתו של הילד הביעה תמיהה וכעס על מעצרו של האב, והדגישה כי אין שום סיכוי שהוא עומד מאחורי הרצח האכזרי. נאדר סרסור, דודו של האב החשוד ברצח וראש עיריית כפר קאסם, אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "במשטרה לא אומרים כלום, מה שיש בידיהם זה סתירה בעדות של האבא מול העדות של הבן בנוגע לתקופת הזמן - אם יצא מהבית או לא יצא מהבית - על זה נופל כל העניין".

"רצח או מעורבות, בשבילנו אותו דבר, האב לא מעורב בשום דבר, ככה אנחנו מאמינים", הוסיף קרוב המשפחה. "אבא כזה לא יכול לרצוח אפילו זבוב. עצם זה שמאשימים אותו וחושדים בו ברצח בנו זה עוד מכה על מכה, הילד נרצח ועכשיו רוצחים את האבא והמשפחה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת