שוד החזיות הגדול: לאן נעלמו 120 אלף חזיות?

סחורה בשווי 700 אלף שקלים נעלמה תוך ארבע שעות לאחר שגנבים פרצו למחסן הלבשה תחתונה בכרמל. בעלי החזיות טוענים שהגנבים הכירו היטב את הסחורה ואת אופן העבודה, והגיעו עם שתי משאיות באמצעותן רוקנו את המחסן ונעלמו. המשטרה פתחה בחקירה

שוד יוצא דופן בכרמל: 120 אלף חזיות נגנבו בשבוע שעבר במהלך פריצה למחסן חזיות ענק בחוף הכרמל. בעלי הסחורה טוענים שהגנבים הכירו היטב את המקום ואת אופן העבודה בו, מה שהקל עליהם לגנוב כמות עצומה כזו של סחורה.

מדובר בסחורה בשווי 700 אלף שקלים שנגנבה ממחסן בחוף הכרמל. הגנבים הגיעו למקום שהיה ריק מאדם עם שתי משאיות, עליהן העמיסו את הסחורה במשך ארבע שעות - מבלי שאיש מפריע להם. במשטרה חושדים שבפריצה היו מעורבים כשלושה גנבים, והחקירה נמשכת בניסיון לעלות על עקבותיהם.

קשה להסתיר כמות כזו של חזיות, ובוודאי למכור אותן מבלי להיחשף, וכעת החוקרים ממתינים לטעות הראשונה של הגנבים, שתביא ללכידתם. החוקרים רק מקווים שהפצת הסחורה לא תתבצע בשטחים, באופן שיקשה עליהם לאתר אותה ולהגיע באמצעותה אל הגנבים.

"מי שעשה את זה הכיר היטב את הסחורה ואותנו", אמרה לחדשות 2 אסתר בירס, הבעלים של הסחורה. "הייתה להם לוגיסטיקה מאוד ברורה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת