אנאס הובא למנוחות בכפר קאסם: "חיית פרא טרפה אותו"

התדהמה שאחזה בתושבי העיר שבמשולש הורגשה היטב בהלוויתו של הילד בן ה-10, שנמצא הלילה מוטל בלא רוח חיים ועם סימני אלימות קשה במטע סמוך לביתו. על החקירה הוטל צו איסור פרסום, ומעטה כבד של מסתורין אופף את הפרשה כולה

חוקרי המשטרה בזירת הרצח, הלילה (אל-קריה נט)

אנאס סרסור, הילד מכפר קאסם שנמצא הלילה בלא רוח חיים בכרם זיתים סמוך למקום מגוריו, הובא למנוחות בצהריים ביישובו. על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום, ואת נסיבות מותו מכסה צל כבד של מסתורין.

על גופתו של סרסור, בן 10 במותו, בלטו סימנים שהעידו על אלימות קשה - מה שאולי הביא חלק מהתושבים בכפר קאסם לטעון שחיית פרא היא שאחראית למוות. ראש העיר כפר קאסם, נאדר סרסור, לא השתכנע מההסבר ואמר לחדשות 2 באינטרנט: "צריך להפסיק עם הספקולציות. אנחנו מקווים שחקירת המשטרה תניב בסוף משהו".

"סימני אלימות קשים על הגופה", אנאס סרסור (אל-קריה נט)
התדהמה שעוררה הפרשה בלטה היטב בהלווית הילד, שרבים מבני משפחתו, שכניו ונכבדי עירו ליוו בצהריים בדרכו האחרונה. תחילת האירוע בשעות הערב של אתמול, כשאביו של אנאס דיווח למשטרה על היעדרו.

שעות אחר כך איתר אחד מתושבי המקום את גופתו של הילד במטע המקומי. פרמדיק שהגיע לזירה יחד עם כוחות ההצלה תיאר בכאב כי "על הגופה היו סימנים של אלימות קשה. הזדעזענו מאוד". בשעות הלילה הועברה גופתו של סרסור לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר, לצורך בירור נסיבות מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת