כפר קאסם: גופת בן 10 נמצאה במטע

טרגדיה בשרון: גופתו של אנאס סרסור, תושב כפר קאסם בן 10, נמצאה סמוך לביתו ועליה סימני אלימות. שעתיים קודם לאירוע, התקשר אביו של הילד למשטרה וסיפר על היעדרו. לאחר מכן התקבל דיווח משכנו של האב על מציאת הגופה. למקום הגיעו כוחות גדולים של משטרה ומד"א - שנאלצו לקבוע את מותו. גופתו הועברה לנתיחה

גופתו של אנאס סרסור, ילד בן 10, נמצאה לפנות בוקר במטע סמוך לכפר קאסם כשעליה סימני אלימות קשים. במשטרה חושדים שמדובר ברצח. אביו של סרסור הודיע למשטרה בחצות על היעדרותו, ותושבי הכפר החלו בחיפושים אחריו. כשעתיים לאחר מכן, נמצאה גופתו והועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר.

מספר שעות קודם לאירוע, דיווח אביו של הילד למשטרה על היעדרו. כשעתיים לאחר מכן התקבל דיווח במוקד המשטרתי כי נמצאה גופה במטע זיתים סמוך לביתו של האב. מתברר, כי תושב אחר בכפר מצא את סרסור כשהוא ללא רוח חיים והזעיק את כוחות ההצלה.

כוחות גדולים של משטרה ומד"א הגיעו לזירת האירוע, ומצאו את גופתו של הילד כשעליה סימני אלימות קשים.המשטרה העבירה את גופתו למכון לרפואה משפטית באבו כביר לבירור נסיבות המוות. ממשטרת ישראל נמסר כי החקירה נמצאת בראשיתה והכיוון הפלילי נבדק.

רצח שני בתוך שבוע

זהו מקרה הרצח השני השבוע במגזר הערבי: בתחילת השבוע צעירה בת 26 נורתה בראשה בידי אלמונים בכפר יאסיף שממזרח לעכו. האישה שהתה בתקופה האחרונה במעון לנשים מוכות אחרי שנפלה קורבן לאלימות במשפחה, ובמשטרה חושדים כי מדובר ברצח.

בעקבות הדיווח על האירוע הוזעק לזירה צוות מד"א. הפרמדיקים איתרו את האישה במצב אנוש כשהיא מתבוססת בדמה ברחוב והעניקו לה טיפול רפואי ראשוני. היא פונתה לבית החולים בנהריה, אך כעבור זמן קצר נאלצו הרופאים שם לקבוע את מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת