אב נתפס על חם כשהוא מכה את ילדיו בצינור

אדם שטייל אתמול בפארק באזור השרון הופתע לשמוע קול בכי מעבר לשיחים. כשניגש למקום הבחין בגבר בשנות ה-40 לחייו, תושב האזור, כשהוא מכה את ילדיו באמצעות צינור. לאחר שנעצר הסביר החשוד כי הוא נוהג להכות את ילדיו באופן תדיר כ"עונש חינוכי"

אב היכה את בניו בצינור. אילוסטרציה (חדשות 2)

גבר בשנות ה-40 לחייו, תושב השרון, נעצר אתמול בחשד שהכה את ילדיו הקטנים במשך שנים כחלק מ"עונש חינוכי" שהטיל עליהם. בהמשך היום יובא החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.

תחילת הפרשה ביום ראשון האחרון, כשתושב השרון שטייל בפארק שמע קולות בכי מעבר לשיחים שהיו בסמוך וניגש לאזור. כאשר התקרב לשיחים, הבחין האיש בחשוד מכה שלושה ילדים באמצעות צינור, בעוד הם ממררים בבכי.

עם קבלת התלונה החלו שוטרי המשטרה בניסיונות לאתר את החשוד ואת ילדיו. לבסוף, הצליחו השוטרים לאתרם בזכות העובדה שעובר האורח הבחין בסמל בית הספר שבו לומדים הילדים על החולצות שלבשו.

בחקירתו הודה האב במיוחס לו וסיפר כי החל לנקוט ב"עונש החינוכי" עוד כשילדיו היו קטנים. לשוטרים ההמומים סיפר האב כי הוא נוהג להכות את ילדיו באופן קבוע באמצעות חגורה וצינורות. בתום חקירתו הוא נעצר ובמקביל נגבו עדויות מהילדים על ידי חוקרי ילדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת