הברוקר שנמלט עם מיליונים הסגיר עצמו למשטרה

מנהל בית ההשקעות מסביון שנעלם עם כספי לקוחותיו הסגיר עצמו הבוקר למשטרה והוא נחקר במפלג ההונאה של מחוז ת"א. המשקיעים שהונו: "מדובר בפרשת מרמה מסמרת שיער המזכירה את מעלליו של ברני מיידוף"

בעל בית ההשקעות מסביון, שנעלם על פי החשד עם מיליוני שקלים מכספי משקיעים, הסגיר עצמו הבוקר למשטרה ונחקר במפלג ההונאה של מחוז ת"א. על פי החוק, שמו של החשוד עדיין אסור לפרסום. המשטרה עצרה לחקירה גם את אביו.

בבקשה להכרזה על החשוד כפושט רגל, שהוגשה על ידי שניים ממשקיעיו, נטען כי "מדובר בפרשת מרמה מסמרת שיער בה הוא הונה את המבקשים ומשקיעים רבים נוספים ומזכירה מאוד את מעלליו של הנוכל הבינלאומי ברני מיידוף".

מאז התפוצצות הפרשה המשטרה ניהלה מצוד אחר החשוד שהונה את לקוחותיו, ניהל להם את ההשקעות - ואז נעלם. הלקוחות דפקו על דלת ביתו אך ללא מענה. לקוח אחר לקוח הגיעו אתמול לתחנת המשטרה, והתלוננו שהברוקר נעלם עם כספם.

"העברתי לו כסף, וכשביקשתי את הכסף הוא כל הזמן דחה אותי", סיפר אחד ה"נעקצים" אתמול לחדשות 2. "לפני שבועיים נתתי לו התרעה שאני רוצה למשוך את הכסף. מדובר על בערך 250 מיליון שקלים שהוא גנב, מתוכם ארבעה מיליון שקלים שלי. יש לי ילדים ואין לי מושג מאיפה אני אביא להם אוכל מחר".

נ', אחת מהנשים שכמעט נפלה קורבן למעשי המירמה לכאורה של בעל חברת ההשקעות, סיפרה ל"גלובס" כיצד הוא ניסה לשכנע אותה להשקיע אצלו כספים: "ע' הגיעה אלינו הביתה ונראה תמים ונחמד. הוא הבטיח לי ולבעלי שאם נשקיע אצלו סכום מינימום של חצי מיליון שקל, הוא ישקיע אותו בשווייץ ויניב לנו תשואה גבוהה מאוד".

נ' ציינה כי ברגע האחרון היא ובעלה החליטו שלא להשקיע אצל ע', אך כמה מחבריהם הטובים ביותר השקיעו אצלו סכומים גבוהים: "סכום המינימום שע' ביקש היה חצי מיליון שקל, וחברים שלי מכרו בתים שהיו בבעלותם והשקיעו את התמורה אצלו. הם קיבלו כל חודש 100 אלף שקל 'על הנייר' בלבד, במשך כמה שנים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת