מצוד נרחב אחר מנהל ההשקעות שנמלט עם מיליונים

המשטרה מחפשת אחר מנהל השקעות שגנב על פי החשד מיליוני שקלים מלקוחותיו - וירד למחתרת. גורם במשטרה אומר כי ההערכה שהוא לא נמלט מהארץ. המשקיעים שהונו מספרים: "הוא נראה תמים ונחמד והבטיח תשואה גבוהה. עכשיו אין לנו כסף לאוכל לילדים"

המשטרה מנהלת מצוד אחר הברוקר החשוד שהונה את לקוחותיו, ניהל להם את ההשקעות - ואז נעלם. הלקוחות דפקו על דלת ביתו אך ללא מענה. לקוח אחר לקוח הגיעו במהלך היום לתחנת המשטרה, והתלוננו שהברוקר נעלם עם כספם.

"העברתי לו כסף, וכשביקשתי את הכסף הוא כל הזמן דחה אותי", סיפר אחד ה'נעקצים' לחדשות 2. "לפני שבועיים נתתי לו התרעה שאני רוצה למשוך את הכסף. מדובר על בערך 250 מיליון שקלים שהוא גנב, מתוכם ארבעה מיליון שקלים שלי. יש לי ילדים ואין לי מושג מאיפה אני אביא להם אוכל מחר".

נ', אחת מהנשים שכמעט נפלה קורבן למעשי המירמה לכאורה של בעל חברת ההשקעות, סיפרה ל"גלובס" כיצד הוא ניסה לשכנע אותה להשקיע אצלו כספים: "ע' הגיעה אלינו הביתה ונראה תמים ונחמד. הוא הבטיח לי ולבעלי שאם נשקיע אצלו סכום מינימום של חצי מיליון שקל, הוא ישקיע אותו בשווייץ ויניב לנו תשואה גבוהה מאוד".

נ' ציינה כי ברגע האחרון היא ובעלה החליטו שלא להשקיע אצל ע', אך כמה מחבריהם הטובים ביותר השקיעו אצלו סכומים גבוהים: "סכום המינימום שע' ביקש היה חצי מיליון שקל, וחברים שלי מכרו בתים שהיו בבעלותם והשקיעו את התמורה אצלו. הם קיבלו כל חודש 100 אלף שקל 'על הנייר' בלבד, במשך כמה שנים".

אביו של החשוד אותר ויגיע לחקירה במשטרה, בניסיון לברר היכן בנו נמצא. הלקוחות טוענים כי האב היה מעורב במעשים ובמשטרה מאמינים כי האב יוכל לסייע באיתור הבן - ובאיתור הכסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת