חשד בת"א: אזרח אריתראי ניסה לאנוס אישה

אישה כבת 50 התלוננה במשטרה שגבר אריתראי נכנס לביתה ברחוב אלנבי בתל אביב בתחילת החודש, תקף אותה באלימות וניסה לאנוס אותה. לשוטרים היא סיפרה כי רק צעקותיה הבריחו אותו מהמקום. החשוד נעצר ויובא היום לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר

שוב - חשד לאלימות בקרב האזרחים הזרים: אישה כבת 50 התלוננה במשטרת לב תל אביב שבתחילת החודש היא הותקפה על ידי אזרח אריתריאה.

על פי החשד, ב-3 במאי, נכנס החשוד לפנות בוקר לביתה שברחוב אלנבי בתל אביב וניסה לאנוס אותה. לדבריה, הוא תקף אותה באלימות, הכה אותה בחוזקה ואז עזב את המקום. עם קבלת התלונה נפתחה חקירה במשטרה.

לאחר התקיפה היא פינתה את עצמה לבית החולים שם טופלה וכן פונתה למוקד לנפגעות אונס. האישה סיפרה כי צעקותיה הן אלו שהבריחו אותו מהמקום.

על פי הממצאים שנאספו בזירה, ביניהם דנ"א, נעצר אתמול נתין זר מאריתריאה, בן 23, והבוקר הוארך מעצרו בארבעה ימים בבית משפט השלום בתל אביב. האישה מתגוררת ברחוב אלנבי במבנה ארעי, מה שלדברי המשטרה הקל עליו להיכנס לביתה.

היום: דיון מיוחד בסוגיית המסתננים בכנסת

במקביל, ועדת הפנים של הכנסת תקיים היום דיון בעניין האלימות הגוברת והמתח בין תושבי דרום תל אביב לאוכלוסיית הזרים באזור. אתמול החלו פקחי יחידת עוז במבצע מעצרים של אזרחי חוף השנהב. במקביל, בצעד שנוי במחלוקת, הוצבו 40 שוטרי מג"ב בשכונות הדרום.

בדיון ייקחו חלק נציגים של המשרד לביטחון פנים ונציגי שכונות. הוועדה תקבל לידיה נתונים על פעילות פשיעה בקרב המסתננים והפליטים. "המטרה שלנו היא להגביר את ביטחון של תושבי השכונות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ח"כ דני דנון, יו"ר השדולה לפתרון בעיית המסתננים בכנסת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת