מתעד השלכת הביצה: "רציתי לשתף את המסתנן בשמחה"

זוהר אושר צילם את חבריו תוקפים מהגר אפריקני. בריאיון לגלי צה"ל הוא הכחיש שהדבר בא על רקע המתח הגואה בדרום תל אביב והדגיש: "זה שבועות – גם עליי זרקו ביצים". הוא הבטיח כי מעתה, "בכל פעם שאראה סודני - אני אגיד לו שלום ושאני מצטער מכל הלב"

יום לאחר הסערה שחולל הסרטון שהעלה לפייסבוק, שבו נראה מהגר אפריקני נפגע מביצה שנזרקה עליו, הביע מי שאחראי לתיעוד חרטה על המעשה והדגיש כי לא התכוון לפגוע באיש.

"נכון אתמול היה חג השבועות? אז ילד אחד בא אמר לי: בוא תזרוק - אז צילמתי. רק צילמתי", אמר הצעיר, זוהר אושר, בריאיון לתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל. "אני רוצה לבקש סליחה מכל מי שנפגע וכל מי שזה נגע לו ללב".

אושר דחה את הטענה שהמעשה בא על רקע המתח הגואה סביב סוגיית המסתננים ואמר: "לא ניסיתי לפגוע בסודני ולא כלום. רק רציתי לשתף אותו בשמחתנו", בהתייחסו לחג. "זה שבועות – גם עליי זרקו ביצים - מה, צריך ללכת להתלונן?", הוא שאל.

"מהיום - אכבד את הסודנים"

כשנשאל מדוע לא פנה בעצמו לאפריקני, כדי להדגיש - לשיטתו - שלא מדבר בתקיפה, אמר אושר כי נמנע מכך "כי הוא לא יודע את השפה שלנו".

אושר סיכם את הריאיון באומרו כי "אם הייתי יודע שזה יגיע לאינטונציה כזאת, לא הייתי משליך עליו טיפת מים. אני באמת מצטער מכל מי שזה פגע בו. אני לא אחזור על המעשה הזה ומהיום אכבד את הסודנים ואפילו בכל פעם שאראה סודני - אני אגיד לו שלום ושאני מצטער מכל הלב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת