חשד: תקף בת 7 במהלך החג

ילדה בת 7 ששבה עם אמה מתפילת שבועות בכותל, הותקפה על פי החשד בדרך לביתה על ידי צעיר, שתועד במצלמות אבטחה. תושבי השכונה סיפרו שהחשוד, ככל הנראה בן 18, המתין שהילדה תתרחק מאמה, אז התנפל עליה תקף אותה באכזריות ונמלט. המשטרה פתחה בחקירה

חשד: תקף את הילדה ונמלט. אילוסטרציה (רויטרס)

חשד למקרה מזעזע של תקיפת ילדה בת שבע בירושלים במהלך חג השבועות: המשטרה פתחה בחקירה בעקבות תלונה על בן 18 שתקף ילדה סמוך לכותל, ונמלט - כך פורסם ב"כיכר השבת".

אמה של הילדה סיפרה שהילדה צעדה לבדה במשך כמה דקות ואז פגשה גבר זר שהחל לשוחח איתה. על פי החשד, הגבר גרר אותה אל חניה הממוקמת מאחורי בניין ותקף אותה באכזריות. אחד מתושבי השכונה ששב מתפילת השחר, גילה את הילדה שוכבת על הארץ, מבולבלת ובוכייה. "ניסינו לשוחח איתה, אבל היא גמגמה והיה קשה לה לדבר", סיפר אחד הנוכחים.

כח משטרה הוזעק למקום והחל לחקור את הילדה שסיפרה שגבר בעל חזות חרדית גרר אותה אל החניה, תקף אותה ונמלט. התקיפה התרחשה בקרבת מקום לבית שבו מתגוררת אישיות מוכרת, ומצלמות האבטחה במקום תיעדו את הרגעים שקדמו לתקיפה. במצלמות נראה בחור כבן 18 בעל חזות חרדית, עוקב אחר הילדה וגורר אותה. בני המשפחה הגישו תלונה במשטרת ירושלים שפתחה בחקירה ונעזרת בתיעוד המפליל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת