סוף טוב: הרכוש שנגנב הושב בתום מרדף דרמטי

שוטרי מג"ב שהבחינו ברכב חשוד באזור המרכז ובתוכו עזים, פתחו במרדף אחר נוסעיו שהסתיים במעצרם. העזים אמנם הצליחו להימלט, אך כשהשוטרים שבו לרכב החשוד, גילו בתוכו פריטים יקרי ערך שנגנבו מספר ימים קודם לכן מהעיתונאי רונן ברגמן. "הופתעתי מאוד, כשהזעקתי את השוטרים לא האמנתי שיש סיכוי", אמר ברגמן

סוף טוב: רונן ברגמן (חדשות 2)

פריצות לבתים הפכו מזמן לעניין שבשגרה, והמשטרה מתקשה בדרך כלל להתמודד עם תפיסת הגנבים או השבת הרכוש, אבל מרדף דרמטי שהחל כפעולה נגד גנבי עזים, הביא למציאת הרכוש שנגנב מביתו של העיתונאי והסופר רונן ברגמן.

זה קרה לפני כשבוע וחצי באזור המרכז. לוחמי היחידה המרכזית של מג"ב בפיקודו של סגן ניצב אילן נתנאל, הבחינו ברכב חשוד שנוסע ועליו עזים. הם הורו לנהג לעצור, ולאחר שזה המשיך בנסיעה פתחו במרדף אחריו, במהלכו הבחינו בעזים על הרכב. לאחר נסיעה קצרה, נוסעי הרכב החשוד עצרו את נסיעתם ונמלטו מהמקום יחד עם העזים.

השוטרים המשיכו בנסיעה עד שתפסו את הגנבים, אך כששבו לרכב גילו שהעזים - שלא נתפסו - היו כנראה רק סיפור כיסוי. בתוך הרכב נמצא רכוש גנוב, שכלל פריטים רבים עליהם דווח כמה ימים קודם שנגנבו. בדיקת המשטרה העלתה שמדובר ברכושו הגנוב של ברגמן.

כעבור מספר שעות, צלצל הטלפון של ברגמן, ומהעבר השני נשמעו השוטרים השמחים שבישרו לו על מציאת הרכוש וזימנו אותו לתחנה כדי לקחת אותו חזרה. "הם הצליחו להשיב כמה פריטים יקרים מאוד שאני החשבתי כבר כאבודים", סיפר ברגמן לחדשות 2 באינטרנט. "כשהזעקתי את השוטרים לביתי אחרי הפריצה שאלתי אותם מה הסיכוי שבאמת תמצאו משהו, והם אמרו שיש סיכוי, אבל לא האמנתי שזה באמת יקרה".

"מאוד הופתעתי ושמחתי מאוד לקבל את הפריטים בחזרה, בהם גם שעון יקר ערך, וכרטיסי אשראי שכבר הספקתי לבטל", הוסיף ברגמן. "זו הזדמנות לומר לשוטרים כל הכבוד, הם פעלו באופן ראוי מאוד והיחס וההתנהלות גם כשבאו אלי הביתה היתה מעל ומעבר. הרגשתי שגם הם שמחים וניכר מאמץ לאתר את הרכוש הגנוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת