בתה של הנרצחת מבאר שבע: "אמא שומרת עלינו"

בתה הפעוטה של שרה יאסו ז"ל, שנרצחה לפי החשד על ידי בעלה סוהר השב"ס, הייתה בבית בזמן ביצוע הרצח. מאז מנסים קרובי המשפחה לנחם אותה ואת שני אחיה. היום היא אמרה: "אמא עלתה לשמיים"

במשפחתה של שרה יאסו ז"ל, שנרצחה בשבוע שעבר לפי החשד על ידי בעלה חנוק יאסו, שגם ערף את ראשה, עדיין מתקשים לעכל את האובדן הקשה. לאחר שמוקדם יותר יצאו קרוביה של הנרצחת להגן על שמה, הם שוחחו אחר הצהריים עם בתה הקטנה, אחת משלושה ילדים שהניחה אחריה יאסו ז"ל, שהייתה בבית בזמן הרצח.

הילדה וקרובת משפחתה הביטו באלבום תמונות משפחתי. "אמא שומרת עלינו", אמרה הבת הקטנה שלפי דיווחי המשטרה, נכחה בבית יחד עם אחיה בזמן ביצוע הרצח. "היא עלתה לשמיים?", נשאלת הפעוטה ומשיבה: "כן, היא שומרת עלינו". דודיה סיפרו שהבן הגדול היה עד לתקיפת האב, שהסתיימה על פי החשד ברצח האם, אולם בהמשך נעל אותם האב בחדר כדי שלא יוכלו לראות או לשמוע את מה שהתרחש בבית.

"היא הבליגה על הכל"

קזאי זראו, בן דודה של שרה ז"ל שנרצחה בגיל 37, אמר מוקדם יותר היום ש"שרה לא רצתה להרוס את המשפחה. בגלל זה לא התלוננה במשטרה". אחיה אדי סלומון אמר: "היא הייתה ילדת בית. היא הבליגה על הכל וחשבה שיהיה טוב. היא לא בגדה בו ולא השפילה אותו".

"אנחנו ידענו באיזשהו שלב שהוא אדם מפלצתי", הוסיף זראו. "הוא היה מתקשר לאחים שלה ואומר שהיא עושה לו בעיות. כשהאח היה מגיע הביתה, הוא אמר שהם השלימו ושהכל בסדר. גם היא אמרה כל הזמן שהכל בסדר".

הוא המשיך בזעזוע: "איך בן אדם כזה מתעלל בגופה אחרי שהוא הרג אותה?". אחיה אמר ש"המפלצת ממשיך להתעלל בזכרה", לאחר הפרסומים לפיהם הבעל החשוד טוען שהיא הייתה זו שהתעללה בו ועל הרקע הזה בוצע הרצח המחריד. "אחותי ילדה טובה, שקטה, נתנה כבוד לכל מי שהיה מסביבה - להורים, לחברים, למשפחה ולמשפחה המורחבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת