משפחתה של הנרצחת: "המפלצת ממשיך להתעלל בזכרה של שרה"

קרוביה של שרה יאסו ז"ל שנרצחה בשבוע שעבר לפי החשד על ידי בעלה - שערף את ראש הגופה, מתקשים להתמודד עם האובדן ובעיקר עם טענותיו של הבעל בחקירה. "איך בן אדם כזה מתעלל בגופה אחרי שהוא הרג אותה?", שאל בן דודה, ואחיה הוסיף: "היא לא בגדה בו ולא השפילה אותו"

בני משפחתה של שרה יאסו ז"ל, שנרצחה בשבוע שעבר לפי החשד על ידי בעלה חנוק יאסו, שגם ערף את ראשה, מתאבלים על האובדן. היום הם יוצאים להגן על שמה של הנרצחת, בעקבות פרסומים לפיהם הבעל טען בחדר החקירות כי היא בגדה בו.

קזאי זראו, בן דודה של שרה ז"ל שנרצחה בגיל 37, אמר "שרה לא רצתה להרוס את המשפחה. בגלל זה לא התלוננה במשטרה". אחיה אדי סלומון אמר: "היא הייתה ילדת בית. היא הבליגה על הכל וחשבה שיהיה טוב. היא לא בגדה בו ולא השפילה אותו".

"אנחנו ידענו באיזשהו שלב שהוא אדם מפלצתי", הוסיף זראו. "הוא היה מתקשר לאחים שלה ואומר שהיא עושה לו בעיות. כשהאח היה מגיע הביתה, הוא אמר שהם השלימו ושהכל בסדר. גם היא אמרה כל הזמן שהכל בסדר".

הוא המשיך בזעזוע: "איך בן אדם כזה מתעלל בגופה אחרי שהוא הרג אותה?". אחיה אמר ש"המפלצת ממשיך להתעלל בזכרה", לאחר הפרסומים לפיהם הבעל החשוד טוען שהיא הייתה זו שהתעללה בו ועל הרקע הזה בוצע הרצח המחריד. "אחותי ילדה טובה, שקטה, נתנה כבוד לכל מי שהיה מסביבה - להורים, לחברים, למשפחה ולמשפחה המורחבת".

האח הודה שבמשפחה לא ידעו על עימות בין בני הזוג, אך סיפר שהבעל החשוד קינא באובססיביות לאשתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת