רצח באמצע הרחוב: אישה מוכה נורתה למוות בכפר יאסיף

צעירה מאזור המרכז שנאלצה לתפוס מחסה בכפר יאסיף בעקבות אלימות במשפחה, נמצאה הבוקר מתבוססת בדמה באמצע הרחוב אחרי שאלמונים ירו בראשה. מותה נקבע כעבור זמן קצר, ובמשטרה הציבו מחסומים בניסיון לאתר את הרוצח

זירת הרצח בכפר יאסיף, הבוקר (sonara.net)

צעירה בת 26 נורתה בראשה הבוקר בידי אלמונים בכפר יאסיף שממזרח לעכו. האישה שהתה בתקופה האחרונה במעון לנשים מוכות אחרי שנפלה קורבן לאלימות במשפחה, ובמשטרה חושדים כי מדובר ברצח.

בעקבות הדיווח על האירוע הוזעק לזירה צוות מד"א. הפרמדיקים איתרו את האישה במצב אנוש כשהיא מתבוססת בדמה ברחוב והעניקו לה טיפול רפואי ראשוני. היא פונתה לבית החולים בנהריה, אך כעבור זמן קצר נאלצו הרופאים שם לקבוע את מותה.

בעקבות הירי הקטלני, הציבה המשטרה מחסומים באזור ופתחה בחיפושים נרחבים אחר החשוד ברצח. ההרוגה עצמה התגוררה במרכז הארץ אולם נאלצה למצוא מחסה במעון בצפון מחשש לחייה. היא הותירה אחריה שני ילדים, בני ארבע ושש, שלא שהו בזירת האירוע.

בשבוע שעבר נרצחה בבאר שבע שרה יאסו על ידי בעלה הסוהר - שערף את ראשה וקבר אותו בחול. שלושת ילדיהם של בני הזוג נכחו בבית בזמן הרצח. עורך דינו של הבעל טען להגנתו כי המנוחה "העבירה אותו מסכת של השפלות וייסורים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת