חשד: בן 16 נהרג כששיחק בנשק עם חברו

צוות מד"א שהוזעק לפאתי הכפר עילוט, ליד נצרת עילית, נאלץ לקבוע את מותו של נער שעל גופתו נמצאו פצעי ירי. תחילה סברו במשטרה שמדובר ברצח, אולם כעבור שעות התברר כי חברו חשוד ששיחק עמו בנשק, ירה בו בשוגג וגרם למותו

נער בן 16 נמצא אחר הצהריים בלא רוח חיים וכשעל גופתו סימני ירי, בפאתי הכפר עילוט הסמוך לנצרת עילית. תחילה סברו במשטרה שמדובר ברצח, אולם חקירה העלתה כי מותו נגרם בעקבות משחק בנשק עם חברו - שככל הנראה ירה בו בשוגג וגרם למותו. מחר הוא יובא לבית משפט, שם ייערך דיון בהארכת מעצרו.

עם קבלת הבשורה המרה על מות בנה, מיהרה אמו של הנער להגיע למקום. היא התבוננה בגופת בנה, מיררה בבכי וצעקה: "מי עשה את זה? אתה עודך צעיר, בני היקר". עם קבלת הדיווח הראשוני על האירוע, הגיע למקום צוות של מגן דוד אדום. אנשיו נאלצו לקבוע את מותו של הנער זמן קצר אחרי שהגיעו לזירה.

האירוע עורר תדהמה בכפר עילוט. אחד מתושבי המקום אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "אני מתפלא שדבר כזה קרה דווקא במשפחה הזאת, שהיא אחת הקטנות כאן. אבא של הנער הזה מובטל וכולם אהבו אותו, הוא מעולם לא פגע באיש". נוסף על כך, ציין אותו התושב כי ההרוג ובני משפחתו לא היו מצויים בסכסוך עם גורמים אחרים.

בניסיון לשמור על השקט בכפר הוצב כוח גדול של יס"מ ברחבי עילוט. אחד מחבריו לספסל הלימודים של הנרצח אמר: "אני לא יודע על סכסוך שהיה לו עם מישהו, אבל לאחרונה הוא לא הגיע לבית הספר".

הלילה: רצח ביפו, דקירות בדימונה ובתל אביב

האירוע בצפון התרחש שעות אחרי לילה רצוף אירועי אלימות ברחבי הארץ. אחמד סקיס, צעיר כבן 22, נורה למוות הלילה ביפו. במשטרה פתחו במצוד אחר היורה. כמעט במקביל, נדקר בדימונה נער בן 17 ובתל אביב - צעיר כבן 25 בעל אזרחות סודנית. מצבם של שני האחרונים הוגדר בינוני והם פונו לטיפול בבתי חולים.

שלשום נרצח בבית שאן גבר בן 34, לוחם לשעבר ב"דובדבן" ודמות מוכרת בעיר ללא כל עבר פלילי, בפיצריה מקומית. צוות מד"א שהוזעק לזירת האירוע העניק לו טיפול רפואי והחל בפינויו לבית חולים - אך בדרך נקבע מותו.

באותו היום, בבאר שבע, נרצחה שרה יאסו על ידי בעלה הסוהר - שערף את ראשה וקבר אותו בחול. שלושת ילדיהם של בני הזוג נכחו בבית בזמן הרצח. עורך דינו של הבעל טען להגנתו כי המנוחה "העבירה אותו מסכת של השפלות וייסורים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת