חשד לרצח ביפו: צעיר בן 22 נורה למוות

חיסול ביפו: צעיר כבן 22 נורה הלילה בכל חלקי גופו בחניון ציבורי העיר. הוא פונה במצב אנוש אך מותו נקבע בביה"ח. המשטרה מעריכה כי מדובר בחיסול חשבונות ופתחה במצוד נרחב אחר היורה. במקביל: נער בן 17 נדקר בדימונה ונפצע בינוני. בדרום ת"א נדקר נתין זר מסודן ונפצע גם הוא בינוני. המשטרה פתחה בחקירה

זירת הרצח ביפו, הלילה (חדשות 2)

שוב, שבת של אלימות: אחמד סקיס, צעיר כבן 22 נורה הלילה בכל חלקי גופו ביפו ומת בבית החולים. המשטרה פתחה במצוד אחר היורה. במקביל נדקר נער בן 17 בדימונה וצעיר סודני כבן 25 בת"א - שניהם פונו לקבלת טיפול רפואי במצב בינוני.

סמוך לשעה 00:30 התקבל דיווח על מספר רב של יריות שנשמעו ברחוב עזה ביפו. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום מצאו צעיר כבן 22, כשהוא מוטל בחניון בין שני בניינים. הוא פונה במצב אנוש לביה"ח וולפסון בחולון, כשהוא סובל מפצעי ירי רבים בכל חלקי גופו, אך שם נאלצו לקבוע את מותו.

גורם במשטרה סיפר כי עוברי אורח דיווחו כי ראו אדם שנמלט מזירת הרצח. על פי החשד, היורה הגיע לפגישה מתוכננת עם הנרצח על גבי אופנוע. במשטרה נבדקת האפשרות כי מדובר ב"כיפה אדומה" - מינוח עברייני למפגש שבו מזמנים אדם למטרת חיסול.

כוחות משטרה רבים הגיעו לזירת האירוע ופתחו במצוד נרחב אחר היורה, שזהותו טרם ידועה. כמו כן נמסר כי הנרצח מוכר למשטרה, בין היתר בתחום התפרצויות לבתים ובתי עסק.

נער בן 17 וצעיר בן 25 נדקרו

לפני כן, סמוך לשעה חצות, התקבל דיווח על צעיר כבן 25 שנמצא דקור בראשו ברחוב סלומון בדרום ת"א. פרמדיקים שהגיעו למקום פינו את האיש - ככל הנראה נתין זר מסודן - לביה"ח איכילוב בעיר. מצבו בינוני והוא סובל מפציעה בראשו ומחבלות בכל חלקי גופו.

המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה, ומפרטים ראשונים עולה כי ככל הנראה מדובר בקטטה, ולא  בפשע על רקע שנאת זרים.

במקביל דווח על נער כבן 17 שנדקר באחוריו, ככל הנראה במהלך קטטה. כוחות מד"א פינו אותו במצב בינוני לביה"ח סורוקה בבאר שבע. המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת