ראש הנרצחת נמצא קבור בחצר סמוכה

חוקרי המשטרה שהגיעו הבוקר לדירת הנרצחת בב"ש גילו שראשה נערף ונלקח מהמקום. לאחר זמן קצר נעצר בעלה כשהוא בגילופין והתקשה למסור פרטים. בתום חקירה מאומצת, אותר ראשה של האישה כשהוא קבור באדמה בחצר של מוסד חינוכי, במרחק של קילומטר מהבית

התפתחות בחקירת הרצח המזעזע של תושבת באר שבע הבוקר: המשטרה איתרה בצהריים את מיקום קבורת ראשה של הנרצחת, שנערף במהלך הרצח על פי החשד על ידי בעלה. החשוד ברצח קבר את ראשה של הנרצחת במרחק של כקילומטר מזירת הרצח, דירת המגורים של השניים וילדיהם, בחול בתוך חצר של מוסד חינוכי. בהמשך היום יובא החשוד להארכת מעצרו.

בעלה של הנרצחת, סוהר בבית הסוהר אוהלי קידר, נעצר זמן קצר אחרי המעשה, כשהוא מסתובב ברחוב בו ממוקמת הדירה כשהוא בגילופין. מחקירה ראשונית עולה ילדיה של האישה שהו בחדר סמוך בדירה בשעת המעשה.

"מדובר באישה בשנות ה-30 המאוחרות לחייה שנמצאה ללא רוח חיים בדירה", סיפר לחדשות 2 מפקד תחנת באר שבע ניצב משנה תומר בדש. "מוקדם יותר התקשר בעלה למשטרה ואיים כי הם מתכוונים להתאבד יחד. שוטרים שהגיעו למקום מצאו את האישה ללא רוח חיים, כששלושת ילדיהם שוהים בחדר סמוך בדירה. הם הועברו לטיפול רשויות הרווחה".

"לא תיארתי שהוא יבצע דבר כזה"

"אני לא תיארתי לעצמי שבעלה יעשה דבר כזה", סיפרה הבוקר אורנה פאן, שכנה של בני הזוג. "הוא נראה קצת בדיבור שלו עצבני כשהיה מדבר איתי, אבל תמיד אפשר היה לסדר איתו הכל בדיבורים". שכנה אחרת סיפרה שמדובר בזוג רגיל ושקט והוסיפה כי לא היו שום סימנים מקדימים לרצח, שבוצע באופן אכזרי במיוחד.

מבית הסוהר אוהלי קידר שבו עבד החשוד בשש השנים האחרונות נמסר לאחר מעצרו כי "מדובר בסוהר ביטחון מוערך מבחינה מקצועית שגויס לארגון ב-2006".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת