שב"ס: "החשוד ברצח - סוהר מוערך"

שכנים של בני הזוג בבאר שבע קיבלו בתדהמה את הידיעה על הרצח המזעזע שאירע סמוך לדירתם. "אני לא תיארתי לעצמי שבעלה יעשה דבר כזה", סיפרה אחת מהן והוסיפה: "הוא היה קצת עצבני אבל תמיד אפשר היה לפתור דברים בדיבור". החשוד ברצח, סוהר בכלא אוהלי קידר, נעצר זמן קצר לאחר הרצח כשהוא בגילופין

רצח האישה בבאר שבע: חוקרים שהגיעו לזירת הרצח בבאר שבע, שבה נמצאה הבוקר גופת אישה בשנות ה-30 לחייה כשראשה כרות, תישאלו את השכנים של בני הזוג. השכנים ההמומים תיארו זוג נורמטיבי וסיפרו כי לא היו שום סימנים לרצח מזעזע כזה. החשוד ברצח, בעלה של האישה העובד כסוהר בבית הסוהר אוהלי קידר, נעצר זמן קצר אחרי המעשה, מסתובב ברחוב בו ממוקמת הדירה כשהוא בגילופין.

"אני לא תיארתי לעצמי שבעלה יעשה דבר כזה", סיפרה הבוקר אורנה פאן, שכנה של בני הזוג. "הוא נראה קצת בדיבור שלו עצבני כשהיה מדבר איתי, אבל תמיד אפשר היה לסדר איתו הכל בדיבורים". שכנה אחרת סיפרה שמדובר בזוג רגיל ושקט והוסיפה כי לא היו שום סימנים מקדימים לרצח, שבוצע באופן אכזרי במיוחד.

מבית הסוהר אוהלי קידר שבו עבד החשוד בשש השנים האחרונות נמסר לאחר מעצרו כי "מדובר בסוהר ביטחון מוערך מבחינה מקצועית שגויס לארגון ב-2006".

בסמוך לשעה 06:00 הבוקר התקבלה במד"א קריאה על גופת אישה בשנות ה-30 לחייה, שהתגלתה ברחוב מבצע ברוש בעיר. למקום הגיעו פראמדיקים שדיווחו כי על הגופה היו סימני אלימות קשים מאוד, וכל שנותר להם היה לקבוע את מותה. זמן קצר לאחר מכן נודע כי ראשה של האישה נערף על ידי הרוצח. מחקירה ראשונית עולה ילדיה של האישה שהו בחדר סמוך בדירה בשעת המעשה.

"מדובר באישה בשנות ה-30 המאוחרות לחייה שנמצאה ללא רוח חיים בדירה", סיפר לחדשות 2 מפקד תחנת באר שבע ניצב משנה תומר בדש. "מוקדם יותר התקשר בעלה למשטרה ואיים כי הם מתכוונים להתאבד יחד. שוטרים שהגיעו למקום מצאו את האישה ללא רוח חיים, כששלושת ילדיהם שוהים בחדר סמוך בדירה. הם הועברו לטיפול רשויות הרווחה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת