מלכה חשוד באונס אישה נוספת

בית משפט השלום בראשון לציון האריך לבקשת המשטרה בשלושה ימים נוספים את מעצרו של ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה. במהלך הדיון הפתיעה המשטרה והודיעה כי בידיה עדות של מתלוננת חדשה הטוענת כי מלכה אנס אותה בלשכת ראש העיר. לבקשת המשטרה שוחרר סגנו של מלכה למעצר בית מחוץ לקריית מלאכי

הפרשה מסתעפת: בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בראשון לציון הוחלט להאריך את מעצרו של מוטי מלכה, ראש עיריית קריית מלאכי החשוד בעבירות של אינוס וקבלת שוחד, בשלושה ימים נוספים. במהלך הדיון הציגה המשטרה ממצאים וטענה כי יש בידיה עדות של מתלוננת נוספת הטוענת כי מלכה אנס אותה.

המשטרה הודיעה בבית המשפט כי בידיה עדות נוספת של מתלוננת חדשה, הטוענת כי מלכה ביצע בה מעשה אינוס חד פעמי בלשכת ראש העיר. כמו כן התגלה מקרה נוסף שבו ביצע על פי החשד עבירה של מעשה מגונה בכוח.

"נסיבות הגעת המתלוננת הנוספת בגין מעשי האינוס שנעשה בה אינן מצביעות על קונספירציה כלשהי או כפי דברי ב"כ החשוד על 'סיכול ממוקד' כלפיו", טען השופט אברהם הימן בבית המשפט.

סגן ראש העיר, יוסי סולימני, החשוד גם הוא בעבירות מין, שוחרר לבקשת המשטרה למעצר בית מחוץ לקריית מלאכי למשך 30 יום. סולימני נדרש להפקיד ערבות של 100 אלף שקלים ויציאתו מהארץ נאסרה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת