חשד: נערה בת 15 נפלה קורבן לאונס קבוצתי בידי בני גילה

המשטרה חוקרת חשד לפרשת אונס חדשה ומזעזעת במיוחד: חבורת נערים מרכז הארץ ביצעה על פי החשד אונס קבוצתי בחברתם לביה"ס - נערה בת 15. החשד הוא שהנערים ביצעו את המעשים תחת איומים, והעבירו את הנערה סדרת השפלות נוספת בביה"ס

חשד למקרה נוסף של אונס קבוצתי בנערה: תלמידה בת 15 ממרכז הארץ התלוננה אמש במשטרה נגד שלושה נערים שלומדים איתה בבית הספר. הנערה סיפרה לחוקרים שנפלה קורבן למעשי סדום שבוצעו בה לכאורה תחת איומים ביום חמישי האחרון. אלא שהמעשים לוו גם בסדרת השפלות בבית הספר שהגיעה בימים שאחרי האונס.

הנערה סיפרה שהשלושה, נערים בני גילה, הזמינו אותה לביתו של אחד מהם ביום חמישי האחרון כדי לאכול פיצה. כשהגיעה למקום, מצאה את שלושתם, כשלגופם תחתוני בוקסר בלבד. היא סיפרה שדרשו ממנה לבצע בה מעשי סדום ואיימו עליה שאם תסרב "יעשו לה חגיגה בבית הספר", כלשונם.

"פחדתי. רציתי כבר לסיים עם הדבר הזה"

כשנשאלה הנערה על ידי השוטרים מדוע לא ברחה, היא ענתה: "פחדתי. פשוט רציתי לסיים עם הדבר הזה". הנערים, כך על פי החשד, המשיכו לאיים עליה וצילמו אותה במהלך הערב. הם אף העלו את התמונה לפייסבוק, אך הסירו אותה יממה לאחר מכן מהרשת החברתית.

במסגרת מסכת ההתעללויות שהעבירו את הנערה לכאורה, השליכו עליה החשודים קמח וביצים כשהגיעה בתחילת השבוע לבית הספר. פרקליטתה של הנערה עו"ד סיגל דוארי אמרה כי "מאז המקרה מרשתי נמצאת במצב נפשי קשה מאוד. כולי תקווה שימוצה הדין עם הנערים".

ממשטרת ישראל נמסר: "התקבלה תלונה בנושא ונפתחה חקירה שנמצאת בראשיתה. הנערים המעורבים צפויים להיחקר מחר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת