בת ה-11 חשפה ביומן: כך אנסו אותי

ביומן האישי שלה, חשפה ילדה בת 11 מהדרום את האונס הקבוצתי הקשה שעברה. "זה היה רע היום, נאנסתי על ידי ארבעה בנים", כתבה ביומנה. עוד סיפרה כי חשבה לשים קץ לחייה: "רציתי לעצור בעדם, אבל פשוט לא יכולתי. לא יכולתי לבעוט בהם או לצעוק". אמה: "אסור לנו לשתוק יותר"

עדות מצמררת: יממה לאחר שנודע כי ילדה בת 11 עברה על פי החשד אונס קבוצתי בידי ארבעה נערים כבני 14 בדרום, מתברר כי יומנה האישי של הילדה הוא זה שהוביל לחשיפת האונס, כך דיווח הבוקר העיתון "מעריב".

לאחר האירוע תיארה הקטינה ביומנה את שחוותה בחדר המדרגות של ביתה. בין היתר כתבה: "זה היה רע היום, נאנסתי על ידי ארבעה בנים". עוד ציינה שאף חשבה לשים קץ לחייה לאחר המקרה הקשה ביומנה טוענת הילדה כי שלושה מהנערים הכריחו אותה לקיים איתם יחסי מין בעוד הרביעי צפה בהם מהצד.

"רציתי לעצור בעדם, אבל פשוט לא יכולתי. לא יכולתי לבעוט בהם או לצעוק", הוסיפה. לאחר שניגשו האם והבת לתחנת המשטרה החליטו במשפחה לאשפז את הילדה שנמצאת במצב נפשי קשה בבית חולים פסיכיאטרי. במקביל, ארבעת הנערים אותרו על ידי משטרת מרחב הנגב באמצעות מצלמות אבטחה שנמצאות בקרבת הבית, אך אלה נשלחו לאחר זמן קצר למעצר בית והשבוע חזרו לבית הספר.

"אסור לנו לשתוק יותר"

האם, שהחליטה לפרסם את היומן, הסבירה: "ראינו שהנערים מסתובבים חופשי והבת שלנו מאושפזת בבית חולים פסיכיאטרי והבנו שאסור לנו לשתוק יותר. התאכזבנו מאוד מכך שממשרד הרווחה לא יצרו עמנו קשר".

עו"ד נטלי פוריאן, המייצגת את משפחה הילדה מסרה כי "הטענה שהציגו הנערים לפיה הייתה הסכמה מצד הקטינה מקוממת, כי גם אם מדובר בהסכמה של קטינה - הרי שזהו אונס לכל דבר - חמור מאוד שהמשטרה לא עצרה אותם עד תום ההליכים המשפטיים נגדם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת