עדה בפרשת האונס בקריית מלאכי: עו"ד כנרת בראשי

מי שהייתה מוכרת כבאת-כוחה של א' מבית הנשיא, שהעלתה לכותרות את מעשי האונס של הנשיא לשעבר משה קצב, תגיע היום למשטרה - הפעם, בעניינו של מוטי מלכה. הסיבה: פגישה שקיימה עם המתלוננת נגדו לפני כמה שנים

עו"ד כנרת בראשי. ארכיון (חדשות 2)

לאחר שהוחלט אתמול להאריך בשלושה ימים את מעצרו של ראש העיר קריית מלאכי מוטי מלכה, החשוד באונס נשים שעבדו תחת מרותו ואחרות, תעיד היום במשטרה עו"ד כנרת בראשי – המוכרת כמי שייצגה את המתלוננת א' מבית הנשיא במשפטו של הנשיא לשעבר והאנס משה קצב והביאה להתפוצצות הפרשה.

עו"ד בראשי נקראה להעיד בשל העובדה שלפני כמה שנים פנתה אליה המתלוננת המרכזית נגד מלכה ואף נערכה בין השתיים פגישת ייעוץ. עם זאת, לא הבשילו השיחות בין השתיים לכך שייצגה אותה בתיק זה.

בימים האחרונים פנו לבראשי חוקרי היחידה הכלכלית של המשטרה וביקשו ממנה לגולל בפני החוקרים את חילופי הדברים בינה לבין המתלוננת באותה השיחה.

תחילת היא סירבה להיענות לבקשה, אולם בעקבות הסכמת המתלוננת לוותר על הסודיות המעוגנת בחיסיון יחסי עורך דין-לקוח נסללה הדרך לקיום עדותה.

מלכה ביקש פוליגרף

במהלך הדיון שנערך אתמול, שבו – כאמור – הוחלט להאריך את מעצר ראש העיר קריית מלאכי, ביקש בא-כוחו לבדוק את גרסת מרשו לאירועים במכונת אמת (פוליגרף).

"ראש העיר משתף פעולה עם החוקרים. אין לו מה להסתיר", טען עו"ד אבי חימי. "יש לנו אינטרס מובהק לעשות זאת. אנחנו חפצים שהפרקליטות תהפוך כל אבן בחומת הראיות. ככל שהחקירה תעמיק יותר כך רק יתבהרו ממדי הספקות וחפותו של מרשי תקרום עור וגידים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת