סגן ראש העיר חשוד בהטרדה מינית

עובדת בעיריית אשדוד שפנתה לקבלת סיוע רפואי סיפרה שהוטרדה מינית על ידי עובד בכיר בעיריית אשדוד. בהמשך התברר שאותו בכיר הוא סגן ראש עיריית אשדוד ליאון בן לולו, שיצא לחופשה עד מועד לא ידוע במקביל לבדיקת התלונה

ליאון בן לולו, ארכיון (אשדודנט)

מקרה נוסף של ניצול סמכות מצד בכיר בעייריה של עובדת? סגן ראש עיריית אשדוד יצא לחופשה עד מועד לא ידוע בעקבות תלונה שהוגשה נגדו בגין הטרדה מינית. את התלונה הגישה עובדת בעיריית אשדוד.

התלונה נחשפה לאחר שהעובדת פנתה לקבלת טיפול רפואי, אז סיפרה שנפלה קורבן לכאורה להטרדה מינית מצד סגן ראש העיר ליאון בן לולו. במשטרה אישרו שהוגשה תלונה, שמתייחסת למעשים שבוצעו לכאורה לפני מספר שנים, וקיימת אפשרות שהתלונה לא תגיע לידי כתב אישום בגלל חוק ההתיישנות.

מעיריית אשדוד נמסר בתגובה כי "מנכ"ל העירייה קיבל את דוח הממונה על מניעת הטרדה מינית, והחליט להעביר את הטיפול למשטרת ישראל".

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי מסר בתגובה כי "מיד עם קבלת ההודעה על תלונת העובדת, הנחה את מנכ"ל העירייה להפעיל את כל גורמי הרשות האמונים על הטיפול בתלונות על הטרדה מינית. בהתאם לכך, נפתחה חקירה מיידית על ידי הממונה על מניעת הטרדה מינית ובמקביל הוגש סיוע צמוד למתלוננת ולמשפחתה . ראש העיר, ביקש מהנבחר שיצא לחופשה עד להודעה חדשה והורה למנכ"ל למצות את הליכי הטיפול עד תום לרבות פנייה לרשויות החוק המוסמכות כנדרש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת