האונס בגן העיר: ה-DNA מהזירה נמצא תואם לזה של החשוד

בתום הבדיקה שביצעו אנשי מז"פ לדגימות ולטביעות האצבע שנאספו מזירת הפשע, נמצאה התאמה מלאה לאלו של החשוד הפלסטיני בן ה-21 שנמצא במעצר. בכך מתחזק מאוד החשד כי הוא האחראי לאונס האכזרי. בעקבות תוצאות הבדיקות בוטל מסדר הזיהוי שתוכנן מראש

דגימות ה-DNA שנלקחו מגופו של החשוד בביצוע האונס האכזרי בחניון "גן העיר" בתל אביב בסוף השבוע שעבר נמצאו תואמות לאלו שנאספו מזירת האירוע - כך עולה מתוצאות בדיקות המעבדה במטה הארצי של המשטרה. בכך מתחזק מאד החשד כי החשוד שנמצא במעצר, הפלסטיני בן ה-21 מאזור שכם, הוא האחראי למעשה האונס המחריד.

לאור תוצאות בדיקות הזיהוי הפלילי החד-משמעיות, בוטל מסדר הזיהוי שתוכנן להיום, במסגרתו התבקשו שני בני הזוג להצביע על הצעיר, פלסטיני בן 21 משכם ששהה בישראל שלא כחוק. ההליך צפוי היה להיערך במשך כשלוש שעות בתחנת המשטרה לב תל אביב, שאנשיה אמונים על חקירת הפרשה.

גם טביעות האצבע שהתגלו בתא השירותים בו בוצעו המעשים תואמות את אלו של החשוד, אולם זה התעקש בחקירתו כי טביעות האצבע שלו הגיעו לתא משום שהיה שם וגנב את הטלפונים הסלולריים של בני הזוג - אך לא אנס אותם. תוצאות דגימות ה-DNA למעשה מפריכות את גרסתו של החשוד.

אתמול הוארך מעצר החשוד בתשעה ימים נוספים. שופט השלום בתל אביב בני שגיא הסביר את החלטתו בכך ש"עוצמת הראיות גבוהה באופן ניכר מזו הנדרשת בשלב זה" וקבע כי לנוכח הראיות שיש בידי המשטרה, "החשד סביר".

החשוד עצמו ממשיך להכחיש כל מעורבות במעשה. עורך דינו רן אלון מהסנגוריה הציבורית האשים כי בני הזוג בדו מלבם עלילה אודות התקיפה והאונס - זאת, בשל העובדה שמרשו גנב מהם את הטלפון הסלולריים.

לעומת זאת, טענו במשטרה כי כבר מאז ביום ראשון הייתה ידועה להם זהות החשוד והאשימו כי "אחרי שהוא אנס את הנערה הוא ניסה גם לתקוף מינית את הנער באיומי סכין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת