ת"א: גבר דקר את בת זוגו באמצע הרחוב

ניסיון רצח לאור יום סמוך לתחנה המרכזית הישנה בדרום תל אביב. אזרח זר מאריתריאה דקר את בת זוגו ופצע אותה קשה לעיני העוברים ושבים, והוא עצמו נפצע קל ברגליו. שוטרים שהוזעקו למקום אזקו אותו והעבירו אותו לחקירה. הפצועה פונתה לטיפול בבית החולים

זירת האירוע בדרום ת"א

גל האלימות ברחובות ישראל לא עוצר: צעירה בת 25, אזרחית אריתריאה, נדקרה בצהריים על ידי בן זוגה סמוך לתחנה המרכזית הישנה בת"א. היא נפצעה באורח קשה ופונתה לבית החולים איכילוב בעיר, הדוקר נפצע קל גם הוא.

סמוך לשעה 12:00 התקבלה קריאה במוקד מד"א על קטטה סמוך לתחנה המרכזית הישנה בדרום תל אביב. כשהגיעו הכוחות למקום, הם גילו צעירה בת 25 מתבוססת בדמה, כשלצידה נמצא גבר בן 35, אזרח אריתריאה גם הוא, עם דקירות בגפיים התחתונות. המשטרה מעריכה כי הוא תקף את בת זוגו בסכין ונפצע כשהיא ניסתה להתגונן.

קובי אבטסודי, חובש איחוד הצלה שהיה הראשון להגיע לזירה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע. "תוך כדי נסיעה על האופנוע נתקלתי באירוע הדקירות ברחוב פין, והתחלתי להעניק לצעירה טיפול ראשוני תוך כדי שאני מזעיק כוחות נוספים", לדברי החובש. "הדוקר נפצע אף הוא באורח קל, ונאזק ע"י השוטרים. הנדקרת פונתה במצב אנוש כשהיא ללא הכרה לאחר איבוד רב של דם כתוצאה מהדקירות".

בשבועות האחרונים גואה המתח בשכונות דרום תל אביב בין האוכלוסייה הישראלית לבין השוהים הבלתי חוקיים המסתננים לישראל מאפריקה. לפני כשבועיים נזרק בקבוק תבערה לעבר גן ילדים המשמש ילדי מסתננים, איש לא נפגע ונעצר חשוד בביצוע המעשה. אתמול אמר שר הפנים ישי כי המסתננים מאפריקה מהווים "איום על המשך הציונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת