קשישה עם תושייה: נעלה את הגנבים בבית - וברחה

שני עבריינים שהתחזו לאנשי "תמ"א 38" נכנסו אתמול לביתה של קשישה מרמת גן, והחלו לחטט בתיקה. הקשישה נבהלה אך לא איבדה את עשתונותיה - אלא יצאה מהדירה ונעלה בתוכה את הפורצים. כאשר הגיעו השוטרים למקום לעצור את השניים, הגיע איתם אמבולנס שפינה את הקשישה לבית החולים לאחר שלקתה בלבה

קשישה חשה בלבה לאחר שפרצו לביתה (חדשות 2)

לקחה ללב: שני פורצים שהגיעו אתמול לדירתה של קשישה בת 76 מרמת גן חשבו ככל הנראה שמדובר במטרה נוחה. הם סיפרו לה כי הם נציגים של תכנית הבינוי תמ"א 38, ולאחר שהכניסה אותם לביתה - החלו לחטט בתיקה.

הקשישה הבינה מהר מאד כי מדובר למעשה בפורצים, אבל לא איבדה את עשתונותיה. היא ברחה מדירתה, נעלה את המתחזים בתוכה והזעיקה את כוחות המשטרה שמיהרו להגיע למקום. אחד מהגנבים נעצר במקום והשני נעצר מאוחר יותר.

בתום האירוע, פונתה הקשישה לבית החולים משום שחשה ברע. בבדיקות שנערכו לה התברר כי היא עברה אירוע לב במהלך הפריצה לביתה.

גילה אמיר, בתה של הקשישה, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט על האירוע. "אמא שלי במשך שנים אומרת לנו לא לפתוח את הדלת לזרים. הם הצליחו לשכנע אותה שהם רק רוצים להציץ לדירה בגלל שהם קבלנים במסגרת תמ"א 38. כאשר אמי ניגשה להביא להם כוס מים, היא ראתה שאחד מהם הלך לחדר השינה ומחטט בדברים שלה והגניב את ארנקה לתיקו".

"בשלב הזה היא ניסתה להתעמת איתם, אבל הם החלו ללכת. היא רצה אחריהם, ביקשה מהם להיכנס שוב לבית ואז נעלה את הדלת מאחוריהם והתקשרה אליי", הוסיפה הבת בהתרגשות. "תוך כדי שהיא מזעיקה את המשטרה, היא שמעה ברקע את הגנב צועק מבפנים לפתוח את הדלת. היא עברה טראומה וחוויה קשה שגרמה לה גם לאירוע לבבי, אבל כעת היא מתאוששת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת