"לא שיחדתי את ראש העירייה"

הקבלן החשוד במתן שוחד לראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה מדבר לראשונה. "מקנאים בי, אני דמות בולטת בעיר", טוען גילי אברהמי, ששוחרר לביתו בסוף השבוע, בריאיון לחדשות 2. "לא הייתי משאיר טביעות אצבע למשטרה אם הייתי אשם", הצהיר הקבלן

הקבלן גילי אברהמי חשוד ששיחד בכירים בעירייה, בהם ראש העירייה מוטי מלכה - כדי לזכות במכרזים. בסוף השבוע הוא שוחרר למעצר בית, ומשם הוא טוען: "הכול מקנאה".

אברהמי זכה ברוב המכרזים של העירייה לעבודות תשתית של מים. על פי החשד, הוא העביר מעטפות ובהם כספי שלמונים לראש העיר ובתמורה זכה במכרזים וניפח חשבונות. "אני בולט, אני נוסע באוטו מפואר, מתלבש טוב, נמצא במרכז העיר כל הזמן. היה קל להם להצביע עליי אך מדובר בטעות", מדגיש אברהמי.

"באים אליי ואומרים שאני שיחדתי, ויש אנשים שמעידים על כך, גם בחקירות אמרתי שלא שיחדתי ושהכל נובע מקנאה של אנשים משום שאני דמות בולטת בקריית מלאכי", טוען אברהמי ששוחרר לביתו.

פרקליטו של הקבלן, עו"ד דוד יפתח, טוען כי למרשו אין קשר לפרשה שמסעירה את קריית מלאכי. "הוא מעולם לא נתן שקל אחד של שוחד, הבהרנו את זה לבית המשפט והחוקרים, אני שמח שהיחידה החוקרת היתה מספיק הוגנת לשחרר אותו לביתו", אמר עורך הדין.

יש לציין, לאברהמי אין קשר לפרשת המין המדוברת, אך היה לו קשר הדוק מאוד עם ראש העירייה. "אני מקורב לראש העיר, הוא חבר טוב, אני מאוד מכבד אותו", אומר אברהמי. ויש לו גם טענת הגנה מעניינית, "אם הייתי אשם", הוא אומר, "לא הייתי משאיר טבעיות אצבע".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת