רצח מוכר הטלפונים בנתניה: "הוא החזיק הסכין חזק - כמו מחבל"

ג'רמי ארטייה הוא מאבטח שביום שישי האחרון הבחין במקרה באחים אריק ויוסי חיימוב דוקרים למוות את ולדיסלב פיסחוב. בריאיון לחדשות 2 סיפר איך ניסה למנוע את האסון וסיכן עצמו, חרף אדישות העוברים והשבים: "כ-50 איש צפו במקרה שקרה ולא עשו כלום"

בבית משפט השלום בראשון לציון הוארך אמש מעצרם של האחים יוסי ואריק וחיימוב, החשודים שרצחו ביום שישי האחרון את מוכר הטלפונים ולדיסלב פיסחוב בנתניה - על רקע דרישת אחד מהם להשיב מוצר שרכש בבית העסק שלו. השניים טענו כי דקרו את האיש למוות כהגנה עצמית.

בזמן האירוע היה בזירה ג'רמי ארטייה, מאבטח במקצועו. הוא הבחין בהתרחשויות, לכד את החשודים והיה מי שהזעיק למקום את כוחות ההצלה והמשטרה. בריאיון שהעניק הבוקר לחדשות 2 הוא תיאר את השתלשלות האירועים שהובילה לרצח.

"פתאום ראיתי בחור שולף סכין שבו הוא דקר אדם אחר", סיפר ארטייה - ומתח ביקורת על האדישות שבה, לטענתו, קיבלו הנוכחים בזירת האירוע את מה שהתרחש לנגד עיניהם. "מהשלב הזה, הבנתי שאני חייב לעשות משהו. נתתי את הכלבות שלי לבעל החנות שעמד שם והסתכל. בזמן הזה צפו במה שקרה כ-50 איש ולא עשו כלום, ממש כאילו זו הייתה הצגה".

"הוא פשוט הכניס את הסכין לבטן שלו - והוציא החוצה"

על הדוקר סיפר ארטייה: "ניסיתי לחטוף לו את הסכין, אבל הוא החזיק אותה ממש חזק - כמו מחבל. הבנתי שאני עלול לסכן את עצמי. אמרתי לו שאני איש ביטחון ושיזרוק את הסכין. בשלב הזה הוא פשוט הכניס לו לבטן את הסכין והוציא אותו החוצה".

המאבטח סיפר כי הדוקר וידא שגרם למוכר הטלפונים פצעי מוות ותיאר כי "ברגע שהתקרבתי אליו הוא פשוט דקר אותו שוב והתחיל לברוח. הוא זרק את הסכין לתוך פח אשפה גדול - ונמלט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת