המשטרה: "יש קצה חוט ממשי שמוביל לאנס מגן העיר"

ככל שחולפות השעות מאז התקיפה והאונס לפנות בוקר בחניון גן העיר בת"א, במשטרה אופטימיים באשר לאיתור החשוד. סרטי מצלמות האבטחה באזור הוצלבו מול עדויות הנער והנערה שהותקפו, ונאספו גם דגימות DNA מהשירותים. "יש לנו קצה חוט ממשי שצפוי להוביל אליו בקרוב", אומרים בכירים במשטרה, אבל המצוד נמשך

מאז שעות הבוקר המוקדמות, עשרות בלשים ושוטרים ממשטרת מרחב ירקון אוספים ממצאים באזור גן העיר, במטרה לאתר במהירות האפשרית את האיש שאחראי למעשי האונס והתקיפה האכזריים של נערה בת 18 ובן זוגה בן ה-17 וחצי לפנות בוקר.

לאירוע המחריד ככל הנראה לא היו עדים, אבל צוות החקירה המיוחד שהוקם במרחב ירקון של המשטרה אסף בין היתר את סרטי מצלמות האבטחה מבתי העסק באזור, והצליב אותם אל מול עדויותיהם של הנער והנערה שהותקפו. צוותי זיהוי פלילי אספו ממצאים מזירת האירוע, בדגש על דגימות DNA וטביעות אצבע שנלקחו מהשירותים בו התרחש האונס.

על פי הפרטים שמסרו הקורבנות, סמוך לשעה 4 לפנות בוקר הם הגיעו להוציא את רכבם מהחניון, ואז הותקפו בידי אלמוני חמוש בחפץ קהה. הוא היכה אותם באכזריות וגרר אותם לשירותי הנשים, ושם אילץ אותם לקיים יחסי מין לנגד עיניו. לאחר מכן הוא אף אנס את הנערה בעצמו, והכריח את בן זוגה לצפות במעשה. שני הקורבנות הועברו לטיפול בבית החולים "וולפסון" בחולון, והם מקבלים גם סיוע פסיכולוגי צמוד בעקבות הטראומה שעברו.

עד כה לא נעצרו חשודים במעשה, אולם גורמים בכירים במשטרה מביעים הערב אופטימיות, ואומרים כי "יש לנו קצה חוט ממשי שיוביל לחשוד בקרוב מאד". ככל הנראה מדובר במידע מודיעיני שהגיע למשטרה אודות זהות החשוד, וכן התפתחות בגזרת הזיהוי הפלילי - דגימות ה-DNA, טביעות האצבע וכן טביעות של סוליות נעליים. בינתיים, על כל פנים, המצוד אחר החשוד עדיין נמשך.

ניידת בזירת האירוע, הבוקר (חדשות 2)

 תושבי האזור, ובעיקר תושבות האזור, חוששות מאד בעקבות האירוע החמור. "זה פחד של כל אישה, וזה מוכיח שעכשיו זה יכול לקרות בכל מקום", אמרה מעין לחדשות 2, ואילו תושבת הרחוב הסמוך שסירבה להזדהות הוסיפה: "מעכשיו אני לא יוצאת לבד בלילה. זה ממש מפחיד מה שנהיה פה במדינה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת