השר שלום: "שנתיים מאסר למי שנושא סכין"

הלם וזעזוע במערכת הפוליטית מגל מעשי האלימות האחרונים ברחבי המדינה. בעקבות מעשה האונס והתקיפה הלילה בגן העיר, קורא המשנה לראש הממשלה השר סילבן שלום להגביר הענישה נגד התוקפים ומדגיש כי זו הדרך היחידה למיגור האלימות. הוא הבטיח לפעול לחקיקה דחופה בנושא

זעזוע במערכת הפוליטית מגל האלימות בשבועות האחרונים ברחבי הארץ. המשנה לראש הממשלה, השר סילבן שלום, גינה היום את מעשי התקיפה, הרצח והאונס וקרא לרשויות החוק לפעול ביתר נחישות מול האחראים למעשים, תוך החמרת הענישה.

"כל מי שייתפס עם סכין ידון לשנתיים מאסר", דרש השר שלום באירוע שבתרבות בחולון והבטיח לפעול לתמוך בחקיקה דחופה שתגביר דרמטית את הענישה על מעשי אלימות. "רק הגברת הענישה תביא לצמצום תופעת האלימות. זה פשוט בלתי נתפס".

האונס בגן העיר: מצלמות האבטחה במתחם נבדקות

בינתיים, המשטרה ממשיכה לחקור את מקרה התקיפה והאונס האכזריים, הלילה בחניון גן העיר. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי המשטרה פשטה על בתי עסק רבים במתחם העירייה וברחוב אבן גבירול בעיר, על מנת לנסות ולדלות מידע אודות זהות התוקף באמצעות מצלמות האבטחה במקום.

בנוסף, ניידות זיהוי פלילי שפעלו במקום איתרו דגימות די.אן.איי של החשוד בתקיפה בשירותים בהם היא התרחשה - וכעת נעשה ניסיון להצליב את הדגימות עם מאגר טביעות האצבע של גורמים עבריינים במשטרה. המאבטח במתחם גן העיר הוא שהזעיק את המשטרה, וגם ממנו נגבתה עדות. כמו כן, נגבו עדויות ממאבטחים נוספים שנכחו במקום בזמן התקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת