האונס בגן העיר: נבדקות מצלמות האבטחה במתחם

חקירת האונס המזעזע במתחם גן העיר, הלילה בת"א: המשטרה פשטה על בתי עסק במתחם וברחוב אבן גבירול הסמוך לו, בניסיון למצוא קצה חוט בפרשת התקיפה באמצעות מצלמות אבטחה. ניידות זיהוי פלילי איתרו דגימות DNA של החשוד והן נבדקות. עדות נגבתה מהמאבטחים במתחם

במשטרת תל אביב נמשכת החקירה האינטנסיבית של מקרה התקיפה והאונס האכזריים, הלילה בחניון גן העיר, אולם בשלב זה אין בידי החוקרים שום קצה חוט לאיתור האנס.

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי המשטרה פשטה על בתי עסק רבים במתחם העירייה וברחוב אבן גבירול בעיר, על מנת לנסות ולדלות מידע אודות זהות התוקף באמצעות מצלמות האבטחה במקום.

בנוסף, ניידות זיהוי פלילי שפעלו במקום איתרו דגימות די.אן.איי של החשוד בתקיפה בשירותים בהם היא התרחשה - וכעת נעשה ניסיון להצליב את הדגימות עם מאגר טביעות האצבע של גורמים עבריינים במשטרה.

עדות נגבתה מהמאבטחים במתחם

המאבטח במתחם גן העיר הוא שהזעיק את המשטרה, וגם ממנו נגבתה עדות. כמו כן, נגבו עדויות ממאבטחים נוספים שנכחו במקום בזמן התקיפה.

המקרה המזעזע אירע בסמוך לשעה 03:30. במוקד המשטרה התקבל דיווח על נער בן 18 ונערה בת 17 המוטלים חבולים בחניון גן העיר ברחוב אבן גבירול בתל אביב. 

ניידת בזירת האירוע, הלילה (חדשות 2)

על פי הדיווח, אלמוני עקב אחר השניים לתא השירותים במקום, שם החל להכות אותם. בהמשך איים עליהם בסכין וכפה עליהם לקיים יחסי מין לפניו. לאחר מכן אנס את הנערה באכזריות ונמלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת