פרקליט המתלוננת נגד מלכה: "היא שימשה צעצוע מין של בכירי העירייה"

ההלם שעוררו החשדות לאונס בקריית מלאכי מורגש היטב בקרב תושביה גם היום. עורך דינה של האישה שהביאה להתפוצצות הפרשה סיפר כיצד לכאורה ניצל ראש העיר את יחסי המרות עם מרשתו כדי לקיים עמה יחסי מין. הריאיון המלא ישודר הערב ב"אולפן שישי"

סוף שבוע מתוח עובר על קריית מלאכי, שרבים מבין תושביה עדיין שרויים בהלם לנוכח מעצרם של ראש העיר מוטי מלכה וסגנו יוסי סולימאני בחשד שאנסו עובדת עירייה לשעבר תוך ניצול יחסי המרות שהיו ביניהם. את השבת הקרובה ואת הימים שלאחריה יעבירו השניים במעצר, בעוד שמעורבים אחרים בפרשה הקשה נשלחו לבתיהם - בהם גם שחר מלכה, בנו של ראש העיר.

פרקליטה של המתלוננת שהביאה להתפוצצות הפרשה, עו"ד אבי לביא, העניק טרם כניסת השבת ריאיון שישודר במלואו הערב ב"אולפן שישי" - שבו גולל את הגרסה שמסרה מרשתו על האירועים שלכאורה עברה. לביא דחה את טענת ראש העיר על כך שיחסי המין שקיים עם המתלוננת נעשו בהסכמה, וסיפר כי הרגישה ש"שמשה צעצוע מין" בידי בכירי העירייה.  

"היא מילאה תפקיד משמעותי באחד ממוסדות החינוך", סיפר עו"ד לביא. "ראש העיר אמר לה שיקדם אותה. הם החלו בשיחה שבה הוא אמר לה: 'בואי נמשיך בדירה שנמצאת פה ליד'. היא שאלה אותו: 'מה יש לנו ללכת לדירה? והוא השיב: 'אני רוצה לעזור לך ואקדם אותך'. כך החל הדבר. בוצע בה אונס ברוטאלי".

החשד: שלוש נשים נפלו קורבן למעשיו של מלכה

כתבנו לענייני משטרה משה נוסבאום חשף אתמול כי ממצאי חקירת הפרשה הביאו להתרחבות החשדות המיוחסים לראש העיר קריית מלאכי, כך שפרט למתלוננת העיקרית שאותה מייצג עו"ד לביא, נבדק אם קיים מלכה יחסי מין אסורים עם שתי נשים נוספות.

אחת מהשתיים היא ככל הנראה תושבת העיר שביקשה ממנו להקל עליה בתשלומי הארנונה, ואילו הנוספת - כמו המתלוננת הראשונה - עובדת גם היא בעיריית קריית מלאכי. בדיקה העלתה כי בכמה מקרים היא קיימה עם מלכה יחסי מין - בעוד שהוא הבטיח גם לה שיקדמה בתפקיד וייפעל לשפר את תנאי העסקתה.

שלוש הנשים שבלב החשדות אינן היחידות שהכיר מלכה בתפקידו כראש עיר - ואף רעייתו הטרייה עצמה עובדת בעיריית קריית מלאכי. חוקרי המשטרה סבורים כעת כי נשים נוספות נפלו קורבן למעשיו של מלכה - כאלו העובדות בעירייה, אך לא רק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת