נתניה: מוכר בחנות נרצח בוויכוח עם לקוח

בשעות הצהריים התפתחה מהומה קולנית בשדרות ויצמן על רקע דרישה של צעיר להשיב מוצר שרכש בבית עסק לממכר אביזרי טלפון. הרוחות במקום התלהטו כשהאחרון שלף סכין ודקר בו את המוכר בפלג גופו העליון. הוא פונה לבי"ח במצב קשה, אך כעבור זמן קצר נקבע מותו. החשוד במעשה נעצר

זירת דקירה. ארכיון (חדשות 2)

האלימות ממשיכה להשתולל בערי ישראל: מוכר בחנות לאביזרי טלפון בנתניה נרצח בצהריים בקטטה שפרצה בינו לבין שני אחים שדרשו ממנו להחליף מוצר פגום. חקירה ראשונית העלתה כי בין הצדדים פרץ ויכוח שבשיאו הכה המוכר את הצעיר מבין השניים, ובתגובה שלף אחיו הבוגר סכין ודקר אותו.

צוותים של מד"א הגיעו לזירה, בשדרות ויצמן שבעיר, והעניקו טיפול רפואי ראשוני למוכר, כבן 40. הוא היה באותה העת מחוסר הכרה וסבל מחתכים עמוקים בפלג גופו העליון. כעבור זמן קצר פונה לבית החולים "לניאדו" - שם נלחמו הרופאים על חייו, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו.

כוח משטרה שהוזעק למקום עצר את החשוד ברצח, בעוד שאחיו - שהיה עמו בשעת המעשה - פונה אף הוא לבית החולים. חקירה ראשונית העלתה כי הוא ניסה להפריד בין הדוקר לבין הקורבן וספג בתגובה בקבוק זכוכית שהתנפץ על ראשו. מצבו מוגדר קל.

חוליה נוספת בשרשרת אירועי אלימות

הדקירה בנתניה באה בסופו של שבוע רווי אלימות בארץ. רק אמש נפצעה קשה אישה בת 29 שהותקפה על ידי בעלה לשעבר. הוא דקר אותה במברג מחוץ לביתה והכה אותה בראשה.

במקביל, נרשמה התקדמות בחקירת רצח גדי ויכמן ז"ל בבאר-שבע - שנדקר למוות לפני כשבוע אחרי שביקש מצעירים שהרעישו באישון לילה לשמור על השקט. מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו, והורה להשעות מתפקידה שוטרת סיור שהייתה בקרבת הזירה, בשל "בעיית אמינות קשה" - אחרי שהתגלה כי לא שעתה להוראה להגיע לזירת הרצח והמשיכה למקום אחר. פקח עירוני שהתלווה אליה פוטר מתפקידו בעירייה.

באירוע אחר, שהתרחש לפני שלושה ימים בראשון לציון, נעצר תושב העיר כבן 60 בחשד כי אנס את בתו בדירת מגוריה. הצעירה זעקה לעזרה לעבר העוברים והשבים ברחוב. בחקירתו הכחיש האב את החשדות נגדו.

בהכנת הכתבה השתתפו עזרי עמרם, ניר דבורי וברהנו טגניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת