טפטוף ברכב הוביל לנהג שפגע וברח

שוטרי אגף התנועה הצליחו לאתר רכב שפגע בחמישה בני אדם בכביש ירושלים-תל אביב בזכות טפטוף נוזל שניגר ממנו. הנהג אותר בביתו במודיעין וטען כי ידע שפגע ברכב אך לא ידע שאנשים נפגעו: "שתיתי קודם בפאב", הוא אמר לשוטרים". האיש נעצר והועבר להמשך טיפול

המכונית שנפגעה בזירת האירוע (דוברות אגף התנועה)

עמי ותמי גרסת המציאות: עירנות שוטרים שהגיעו לזירת תאונה הובילה לאיתור חשוד בתאונת פגע וברח הלילה סמוך לשעה 01:30. בתאונה נפצעו חמישה אנשים לאחר ששני רכבים התנגשו זה בזה ליד מחלף מבשרת בכביש ירושלים-תל אביב, אלא שהשוטרים שהגיעו לזירה מצאו רק רכב אחד במקום.

הנהג הפוגע נמלט מזירת התאונה מבלי להשאיר פרטים או להגיש עזרה לנוסעים האחרים, שנפצעו באורח קל עד בינוני. בבחינה של הזירה, שוטרי אגף התנועה הבחינו בטפטוף נוזל היוצא מכיוון התאונה, שהותיר שובל על הכביש. הם החלו לעקוב אחר הטפטוף לפי סימני הנוזל, וגילו שהרכב שפגע הסתובב ופנה בחזרה לכיוון מערב במחלף הראל.

בסופו של דבר, הטפטוף הוביל את צוות השוטרים לרכב נעול שחנה בתחנת הדלק בנווה אילן. על פי מצבו, לא היה ספק כי מדובר ברכב הפוגע אותו הם חיפשו. בסיוע שוטרי תחנת מודיעין נהג הרכב כבן 45 אותר בביתו במודיעין.

בתשאול ראשוני מסר כי ראה שפגע ברכב אך לא שם לב כי היו נפגעים. בהמשך הוא גם הודה כי שתה מעט בפאב טרם התאונה, וכך גם הוכיחה בדיקת האלכוהול. אחרי שסיים למסור את גרסתו, הנהג נעצר והועבר להמשך טיפול במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת