החשד: ראש עיריית קרית מלאכי מוטי מלכה פגע בשלוש נשים

חקירת החשדות לאונס שביצע לכאורה ראש העיר קריית מלאכי מתקדמת, וממצאיה מעלים הערב את החשד כי פרט למתלוננת הראשית - נפלו קורבן למעשיו עוד שתי נשים: תושבת העיר שביקשה הקלה בארנונה, ועובדת עירייה שביקשה קידום. מוקדם יותר נדחה ערעורו והוא יישאר במעצר. מלכה טוען מצידו: "לא היה אונס - הכל היה בהסכמה"

יום למחרת התפוצצות פרשת החשדות לאונס שביצע לכאורה ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה, מנסה האחרון לשדר "עסקים כרגיל" והביע היום תקווה כי התיק נגדו ייסגר בקרוב. למרות זאת, ככל שהחקירה מתקדמת ושופכת אור נוסף על מה שאירע בין מסדרונות העירייה - נראה כי אין למלכה כל סיבה לאופטימיות.

הערב אנו חושפים כי ממצאי החקירה הביאו להתרחבות החשדות נגד מלכה - שתקף מינית, לכאורה, שלוש נשים. פרט למתלוננת העיקרית שעליה היה ידוע עד כה, נחקר הערב מלכה בחשד שקיים יחסי מין אסורים עם שתי נשים נוספות.

אחת מהן היא ככל הנראה תושבת העיר שביקשה ממנו להקל עליה בתשלומי הארנונה, ואילו הנוספת - כמו המתלוננת הראשונה - עובדת גם היא בעיריית קריית מלאכי.

בדיקה העלתה כי בכמה מקרים היא קיימה עם מלכה יחסי מין - בעוד שהוא הבטיח לה לקדמה בתפקיד ולשפר את תנאי העסקתה.

גם רעייתו הטרייה היא עובדת עיריה

שלוש הנשים שבלב החשדות אינן היחידות שהכיר מלכה בתפקידו כראש עיר - ואף רעייתו הטרייה עצמה עובדת בעיריית קריית מלאכי. חוקרי המשטרה סבורים כעת כי נשים נוספות נפלו קורבן למעשיו של מלכה - כאלו העובדות בעירייה, אך לא רק.  

בהתאם לחומרת החשדות נגדו, הוחלט אחר הצהריים בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה לדחות את הערעור שהגיש מלכה - שיישאר במעצר עוד שבוע לפחות. באותו הדיון הוא הודה לראשונה כי קיים יחסי מין עם העובדת שסיפורה הביא להתפוצצות הפרשה, אך התעקש כי המעשים היו בהסכמתה. מנגד, תקף עורך דינו את העבירות המיוחסות למרשו וטען כי "הפכו אותו לאנס המסוכן במדינה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת