חבר מועצת עיריית קריית מלאכי: "לא סיפרו על מלכה כי פחדו ממנו"

מבט מבפנים על המתרחש בעיריית קריית מלאכי, יום אחרי חשיפת פרשת האונס והשוחד. יו"ר האופוזיציה וחבר מועצת העיר יוסי חדד אומר לחדשות 2 באינטרנט כי שמע על הסיפורים הקשורים בפרשה, אך חשב ש"אלו רק סיפורים". "כמובן שאם הייתי יודע על אונס הייתי מדווח", הוא מבהיר

ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה מערער בשעה זו בבית המשפט המחוזי בפ"ת על החלטת בית משפט השלום אתמול להאריך בשמונה ימים את מעצרו. 

פרקליטיו של מלכה סבורים כי בית משפט השלום הפריז במספר ימי המעצר שניתנו למשטרה לצורכי חקירה. במקביל מנסה היחידה למאבק בִּפשיעה כלכלית למצוא נשים נוספות שנכפה עליהן לקיים יחסי מין עם מלכה – חשד שעולה מכמה עדויות שאספו החוקרים.

בינתיים מתחוללת סערה בעיריית קריית מלאכי, בעקבות פרסום חשיפת פרשת האונס והשוחד בעירייה אתמול. גורמים בעירייה מספרים כי היו מודעים לסיפורים על ראש העיר מוטי מלכה, הקשור לכאורה בפרשה - אך העדיפו שלא לדווח עליהם למשטרה מתוך הנחה שמדובר ב"סיפורים בלבד".

"החשיפה לא הפתיעה אותי, הסיפור מסתובב בעיר כבר קרוב לשלוש שנים", אמר היום יוסי חדד, יו"ר האופוזיציה וחבר מועצת העיר קריית מלאכי, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

בישיבת מועצה סוערת שהתקיימה אך לפני כמה שבועות, האשים ראש העיר מלכה את חדד באונס. אתמול התברר כי מי שנחשד באונס הוא דווקא מלכה עצמו. "נבחרתי להיות חבר מועצה לפני שלוש שנים וחצי, וכשלא קיבלתי את התיקים שרציתי עזבתי לאופוזיציה", מסביר חדד. "אבל אז התחילו איומים על סיפורים עלי, שאני נודע בנשים, שאנסתי אישה. ברגע שחזרתי לאופוזיציה הכל הושתק ועבר".

"אם לא יעשו מה שהוא אומר - יעיפו אותם"

"התחילו עליי איומים", מדגיש חדד. "אמרתי שאני לא מפחד ועדכנתי על כך את אשתי". בעניין הפרשה אליה מקשרים את שמו של ראש העיר מלכה, הוא אומר: "כמובן שאם הייתי יודע על אונס הייתי מדווח. אני מכיר את אותה האישה (המתלוננת). מצער מאוד שזו אישה נשואה עם ילדים".

חדד מגונן גם על עובדי העירייה שנעצרו יחד מלכה בפרשה. "לדעתי העובדים לא ידעו שהם עוברים עבירה", הוא טוען. "ברגע שהם לא יעשו מה שהוא (מלכה) אומר, יעיפו אותם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבו