המתלוננת: "ראש העיר נישק וביקש שאתפשט"

ג', המתלוננת בפרשת החשד לאונס של בכירי עיריית קריית מלאכי שוחחה לפני כשנתיים עם כתבת העיתון "ידיעות אחרונות" וגוללה בפניה את מערכת היחסים הנצלנית שפיתחה לטענתה עם ראש העירייה מוטי מלכה. "ידעתי שאם הוא ירצה אז תהיה לי עבודה סוף סוף", סיפרה האישה בצער

מערכת יחסים נצלנית, מלכה אתמול (חדשות 2)

העדויות נחשפות: ג', המתלוננת בפרשה שמסעירה את קריית מלאכי ואת המדינה כולה, שוחחה לפני כשנתיים עם כתבת העיתון "ידיעות אחרונות", מירב בטיטו, וגוללה בפניה את מסכת הניצול שחוותה לטענתה על ידי ראש העירייה מוטי מלכה. "תליתי בו את כל תקוותיי", סיפרה אז.

ג' מתוארת על ידי גורמים המקורבים לחקירה כאישה-קשת יום, נשואה ואם לילדים שבסך הכל ביקשה לעבוד בעירייה ולפרנס את משפחתה. "ידעתי שאם הוא ירצה אז תהיה לי עבודה סוף סוף", אמרה.

"הוא שלח אותי לכתובת של דירה, לא רחוק מהעירייה. נתן לי מפתח וביקש שאחכה לו שם. כל אותו הזמן הרגשתי שיש לי הזדמנות אמיתית למצוא עבודה ושהוא ראש עיר אז הוא בטח אדם אמין שאני יכולה לסמוך עליו", תיארה המתלוננת את השתלשלות האירועים.

"כשהגיע הוא נישק אותי על השפתיים, הרגשתי נורא. אחר כך ביקש ממני להתפשט. התביישתי כל כך כי אף פעם לא התפשטתי לפני כן בנוכחות גבר זר. הוא אמר לי להוריד גם את הגרביונים", אמרה ברעד אך הדגישה כי אין בכוונתה להתלונן במשטרה. "הם יהרסו לי את החיים", ציינה בחשש.

בקרוב: עימות בין המתלוננות לחשודים

בימים הקרובים צפויה המשטרה לקיים מספר עימותים בין החשודים לנשים - ונכון לעכשיו ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה ממשיך להכחיש את החשדות החמורים נגדו.

חוקרי המשטרה סבורים כי מלכה אילץ נשים נוספות לקיים איתו יחסי מין, חלקן עובדות בעירייה וחלקן תושבות העיר, כמו האם חד-הורית שהעידה היום כי נאלצה לתת לראש העיר שוחד מיני בתמורה להקלה בתשלום הארנונה שלה. בכיר נוסף במועצת העיר נחקר אף הוא בחשד כי הוא אנס את אותה האישה.

המשטרה מבקשת כעת לרתום חשוד נוסף כדי להפליל את יתר החשודים בפרשה, אך העניין החמור לא פחות הוא שבעלי תפקידים בעיריית קריית מלאכי ידעו תקופה ארוכה על המעשים הקשים, ושתקו.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת