האונס והשוחד בעירייה: המשטרה תערוך עימות בין המתלוננות לחשודים

בימים הקרובים תערוך המשטרה עימותים בין החשודים לנשים המתלוננות בפרשת האונס והשוחד בעיריית קריית מלאכי. במשטרה מעריכים: החשוד המרכזי, ראש העיר מוטי מלכה, אנס נשים נוספות

במשטרה ממשיכים לחקור את פרשת האונס והשוחד החמורה בעיריית קריית מלאכי: בימים הקרובים צפויה המשטרה לקיים מספר עימותים בין החשודים לנשים - ונכון לעכשיו ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה ממשיך להכחיש את החשדות החמורים נגדו.

חוקרי המשטרה סבורים כי מלכה אילץ נשים נוספות לקיים איתו יחסי מין, חלקן עובדות בעירייה וחלקן תושבות העיר, כמו האם חד-הורית שהעידה היום כי נאלצה לתת לראש העיר שוחד מיני בתמורה להקלה בתשלום הארנונה שלה. בכיר נוסף במועצת העיר נחקר אף הוא בחשד כי הוא אנס את אותה האישה.

המשטרה מבקשת כעת לרתום חשוד נוסף כדי להפליל את יתר החשודים בפרשה, אך העניין החמור לא פחות הוא שבעלי תפקידים בעיריית קריית מלאכי ידעו תקופה ארוכה על המעשים הקשים, ושתקו.

גם בנו של מלכה חשוד במעשים

הערב הותר לפרסום כי מלכה הוא החשוד המרכזי בפרשת מעשי האונס והשוחד בעירייה. בבית משפט השלום בראשון לציון הוארך הערב בשמונה ימים נוספים מעצרו. בין החשודים - גם שחר מלכה, בנו של ראש העיר. הוא חשוד כי סחט באיומים את חבר מועצת העיר יוסי חדד כדי למנוע ממנו לחשוף עבירות בעירייה.

מלכה מכחיש את החשדות המיוחסים לו. "היה פרק זמן של יחסים בהסכמה, שהסתיימו ביוזמתו של מרשי ולאחר מכן היה חיזור גורלי אובססיבי מצדה", אמר עו"ד אבי חימי, המייצג את מלכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת