החשד: ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה אנס נשים נוספות

הערב הותר לפרסום כי החשוד המרכזי בפרשת האונס והשוחד בקריית מלאכי הוא לא אחר מאשר ראש העיר מוטי מלכה. בחלק מהמקרים נחשד כי קיבל שוחד מקבלנים, ובמקרה אחר, על פי החשד, קיבל שוחד מיני בתמורה להקלות בארנונה. כעת המשטרה חושדת: נשים נוספות נאנסו ע"י מלכה, חלקן עובדות עירייה וחלקן תושבות העיר

חשדות חמורים נוספים נגד ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה: חוקי המשטרה חושבים כי מלכה אילץ נשים נוספות לקיים איתו יחסי מין, חלקן עובדות בעירייה וחלקן אזרחיות העיר, כמו האם חד-הורית שהעידה היום כי נאלצה לתת לראש העיר שוחד מיני בתמורה להקלה בתשלום הארנונה שלה. בכיר נוסף במועצת העיר נחקר אף הוא בחשד כי הוא אנס את אותה האישה.

המשטרה מבקשת כעת לרתום חשוד נוסף כדי להפליל את יתר החשודים בפרשה, אך העניין החמור לא פחות הוא שבעלי תפקידים בעיריית קריית מלאכי ידעו תקופה ארוכה על המעשים הקשים, ושתקו.

גם בנו של מלכה חשוד במעשים

הערב הותר לפרסום כי מלכה הוא החשוד המרכזי בפרשת מעשי האונס והשוחד בעירייה. בבית משפט השלום בראשון לציון הוארך הערב בשמונה ימים נוספים מעצרו. בין החשודים - גם שחר מלכה, בנו של ראש העיר. הוא חשוד כי סחט באיומים את חבר מועצת העיר יוסי חדד כדי למנוע ממנו לחשוף עבירות בעירייה.

מלכה מכחיש את החשדות המיוחסים לו. "היה פרק זמן של יחסים בהסכמה, שהסתיימו ביוזמתו של מרשי ולאחר מכן היה חיזור גורלי אובססיבי מצדה", אמר עו"ד אבי חימי, המייצג את מלכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת