החשוד באונס: ראש עיריית קריית מלאכי

הערב הותר לפרסום כי החשוד המרכזי בפרשת האונס והשוחד בקריית מלאכי הוא לא אחר מאשר ראש העיר מוטי מלכה. בחלק מהמקרים נחשד כי קיבל שוחד מקבלנים, ובמקרה אחר, על פי החשד, קיבל שוחד מיני בתמורה להקלות בארנונה. 8 חשודים נוספים מובאים להארכת מעצרם

ראש עיריית קריית מלאכי, מוטי מלכה, הוא החשוד המרכזי בפרשת מעשי האונס והשוחד בעירייה - כך הותר הערב לפרסום. בבית משפט השלום בראשון לציון הוארך הערב בשמונה ימים נוספים מעצרו. בשעה זו מתקיים דיון בהארכת מעצרם של שמונה חשודים נוספים בפרשה, והם חשודים במעשי שוחד, מרמה והפרת אמונים.

בין החשודים - גם שחר מלכה, בנו של ראש העיר. הוא חשוד כי סחט באיומים את חבר מועצת העיר יוסי חדד כדי למנוע ממנו לחשוף עבירות בעירייה.

החשד: אונס באישה שנקלעה למצוקה

מוטי מלכה חשוד כי ביצע מעשי אונס ובעילה של אישה שנקלעה למצוקה, לאורך זמן. בכמה פעמים היה מדובר ביחסים בהסכמה, אבל מאחר שהאישה עובדת בעיריית מלאכי - זו עבירה על פי כל דין. מוטי מלכה חשוד גם בעבירות שוחד וטובות הונאה מקבלנים. במקרה אחר הוא חשוד בקבלת שוחד מיני, ובתמורה הוא הקל על פי החשד בתשלום הארנונה.

מלכה מכחיש את החשדות המיוחסים לו. "היה פרק זמן של יחסים בהסכמה, שהסתיימו ביוזמתו של מרשי ולאחר מכן היה חיזור גורלי אובססיבי מצדה", אמר עו"ד אבי חימי, המייצג את מלכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת