אמה של החשודה ברצח בב"ש: "היא הייתה בזמן ובמקום הלא נכון"

הקטינה שנעצרה בחשד למעורבות ברצח בבאר שבע שוחררה ל-15 ימים של מעצר בית. אמה טוענת כי לבתה אין שום קשר לאירוע: "כל אחד היה יכול להיקלע לסיטואציה כזו", היא אומרת, "אני משתתפת בצער האלמנה ובכאבה". היום הגיע לנחם את מיכל האבלה יצחק אהרונוביץ, שאמר כי "התיק סגור" והבטיח לבדוק את התנהלות המשטרה באירוע

גם היום נמשכת חקירת רצח גדי ויכמן בליל שישי בבאר שבע. יומיים לאחר שנעצרה והגיעה לזירת הרצח לשחזר את מה שהתרחש באותו ערב, שוחררה בתנאים מגבילים הקטינה בת ב-16 הנחשדת במעורבות ברצח. היום, אמה מדברת לראשונה.

"אני לא מאמינה שקרה לנו דבר כזה במשפחה", אמרה האם, "מצבה הנפשי לא טוב אחרי כל מה שהיא עברה בימים האחרונים. היא הייתה במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון". בנוסף, היה חשוב לאם להעביר מסר למיכל ויכמן, אלמנתו של גדי. "אנחנו ממש משתתפים בצערה ובכאב שלה. הילדה שלנו נקלעה לסיטואציה כזו, אבל זה היה יכול לקרות לכל אחד".

היום ביקר בבית משפחת ויכמן האבלה השר לביטחון הפנים, יצחק אהרונוביץ. "יש ראיות והודאות, ובשל כך התיק למעשה סגור", אמר השר לאלמנה מיכל, "בימים הקרובים יתקבלו החלטות בנוגע לסעיף בו יואשמו המעורבים: רצח או הריגה".

ויכמן השיבה לאהרונוביץ' כי מבחינתה, יש רק עונש ראוי אחד למעשה: "הוא לקח נשמה של אדם, אבא לילדים והרס משפחה. הוא חייב לקבל מאסר עולם גם כי הוא דקר בעבר". בנוסף, העלתה מיכל טענות לגבי תפקוד המשטרה באירוע. "השוטרים ניסו לייפות את עצמם. זו לא בושה להגיד שטעינו", בתגובה לדברים הבטיח השר אהרונוביץ' כי המשטרה תבדוק את תפקודה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת