חשד: אנס את בתו לעיני העוברים והשבים ברחוב

העוברים והשבים ברחוב בראשון לציון לא האמינו למראה עיניהם: מהחלון זעקה לעזרה אישה עירומה - כשמאחוריה גבר עירום מבצע בה את זממו. כשהשוטרים הגיעו לדירה התגלה שהשניים הם אב ובתו, שניהם תחת השפעת אלכוהול. האב נעצר ומכחיש, והאישה הועברה לבית החולים. כעת בודקים גם את גרסתה לאירוע

החשד: אנס את בתו - הדיירים ראו הכל. אילו (חדשות 2)

חשד למעשה אונס אלים של אב בבתו: תושב ראשון לציון בן 60 נעצר אתמול על ידי המשטרה בחשד כי אנס את בתו בדירת מגוריה בעיר, בעוד זו זועקת לעוברים והשבים ברחוב לעזרה. הוא נעצר ובחקירתו מכחיש את החשדות נגדו.

אתמול בשעות הצהריים הוזעקו שוטרים לדירת מגורים בראשון לציון, בעקבות דיווח של אזרחים על אישה עירומה הזועקת לעזרה מחלון דירתה, כשמאחוריה גבר מבוגר עירום אף הוא המבצע בה את זממוו. כשהגיעו לדירה, הבחינו השוטרים באישה מוטלת על רצפת הדירה, היסטרית ובוכייה.

השניים היו תחת השפעת אלכוהול

במיטה בחדר השינה בדירה נמצא גבר עירום בן 60, ומבדיקה ראשונית של השוטרים עלה כי מדובר באביה של האישה בדירה, בת 37. השניים היו תחת השפעת אלכוהול. השוטרים פינו את האישה לבדיקות וקבלת טיפול בבית החולים וולפסון בעוד שאת האב לקחו לחקירה.

בחקירתו הכחיש האב את המיוחס לו, ונעצר במקום. הבוקר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. גם הבת, חרף תגובתה בזמן המעשה, מכחישה כי מדובר באונס - אך עדותה עדיין נבדקת. מהמשטרה נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי החקירה תימשך, וזאת על בסיס העדויות בזירת האירוע כי מדובר באירוע אונס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת