תפנית בחקירת רצח גדי ויכמן ז"ל

עדן אוחיון בן ה-19, החשוד המרכזי ברצח בליל שישי בבאר שבע, שינה את גרסתו בפני החוקרים. לאחר שטען תחילה שלא נכח באירוע, הוא קשר עצמו למעשה ומסר גרסה מפורטת של העימות שהוביל לרצח

החשוד ברצח: עדן אוחיון, היום (חדשות 2)

התקדמות משמעותית בחקירת מותו של גדי ויכמן ז"ל, שנרצח לאחר עימות עם נערים מול ביתו בבאר שבע בליל שישי: עדן אוחיון בן ה-19, החשוד המרכזי ברצח, קשר עצמו למעשה ומסר גרסה מפורטת למה שהתרחש באותו לילה.  

מדובר בגרסה נוספת של אוחיון, שטען מוקדם יותר כי לא נכח בזמן הרצח. מאוחר יותר טען שהותקף על ידי גדי ויכמן ז"ל שנגח בעוצמה בפניו. מוקדם יותר האריך בית המשפט השלום בבאר שבע בשבוע את מעצרו של אוחיון לבקשת המשטרה. עורך דינו של החשוד, איתי יצחק, אמר בתום הדיון כי הוא כלל לא נכח בזירת האירוע. "בית המשפט האריך את המעצר על מנת שתיבדק הגירסה שלו, ובינתיים אנחנו נשאיר את זה למשטרת ישראל לעשות את עבודתה", אמר עו"ד יצחק. "מדובר בנער שאמור היה להתגייס לצבא, הוא סיים איזה הליך לפני כן - הסתבכות קטנה שהיתה והסתיימה ובית המשפט ציין את זה ללא הרשעה".

במקביל האריך בית המשפט ביממה את מעצרה של הקטינה בת ה-16, שהעידה נגד החשודים במעשה והצביעה על החשוד המרכזי בפרשה, הגיעו לתמוך בה בבית המשפט.

לטענת בני המשפחה, בליל הרצח חשה הנערה ברע ואף התעלפה דקות לפני הרצח. לטענתם, היו עימה שלוש נערות נוספות שעזבו את הגינה לפני התקרית עם ויכמן. בני משפחתה של בת ה-16 סיפרו כי הנערה נמצאת במצב קשה וכי היא סיפרה לחוקרים את כל המידע שהיה בידה. במהלך היומיים האחרונים היא מטופלת על-ידי פסיכולוגים. "היא ילדה טובה מבית טוב, והיא הייתה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון. מקווים שכבר מחר היא תהיה בבית", סיפרו.

מעצרו של חשוד נוסף הוארך ב-4 ימים, ואילו הדיון בהארכת מעצרם של יתר החשודים במעורבות ברצח עדיין נמשך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת