קטטה בגלל כפכפים: "האלכוהול עלה לראש, חיפשו מה לעשות עם זה"

הפרק הצורם הנוסף בסדרת מעשי האלימות האחרונים התרחש לפני שבוע לחוף ים המלח. מפעיל האתר הצביע על קשר הדוק בין האירוע לבין רצח גדי ויכמן ז"ל מב"ש. צפו בריאיון המלא עמו

תיעוד הקטטה ההמונית בים המלח, שהובא לראשונה בחדשות 2 באינטרנט, היה בעיני בעלי חוף "נווה מדבר" שבו התרחשה התקרית תמרור אזהרה מפני המשך גל האלימות ששוטף בתקופה האחרונה את ישראל.

העימות בחוף התלקח בעקבות ויכוח סתמי על כפכפים, והתפתח כעבור זמן קצר לכדי קטטה המונית בין עשרות בני אדם. בתיעוד נראים צעירים משליכים לכל עבר בקבוקי זכוכית, כיסאות ושולחנות.

רק במזל לא נפגעו מהמעשים חפים מפשע, אולם שלושה מהמתפרעים נעצרו. כמו במקרי אלימות אחרים, גם כאן מילא האלכוהול תפקיד מרכזי.

"נכנסו לתוך הים", סיפר ציון מזרחי, בעלי חוף "נווה מדבר" שבו אירעה הקטטה, על תחילתו של האירוע. "ראיתי בחור אחד ששתת דם מהראש. לקחתי אותו ורצתי איתו כלפי מעלה למרפאה".

קשר ישיר לרצח בבאר שבע?

אחרי שדאג כשהפצוע יזכה לטיפול רפואי ראוי, פנה מזרחי לסייע לפיענוח נסיבות האירוע. על כך סיפר: "הגיעו עוד כוחות. היה בחור אחד שהיה ליד סוכת המציל שאותו המשטרה הצליחה איכשהו לתחקר ולהבין פחות או יותר מה שקרה. הבנתי מהם שזה היה על כפכפים".

מזרחי הצביע על קשר הדוק בין מה שהתרחש בחוף שבבעלותו לבין רצח גדי ויכמן ז"ל מבאר שבע, שנדקר למוות בסוף השבוע אחרי שביקש מבני נוער לשמור על השקט באזור - ושילם על כך בחייו.

"לאנשים פשוט עלה האלכוהול לראש והם חיפשו מה לעשות איתו", הסביר מזרחי. "אפשר לראות את זה גם כשבן אדם שביקש מילדים להיות בשקט גמר את החיים שלו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת