החשוד בכליאת חברתו התפרע בבית המשפט

הצעיר משפרעם, שלפי תלונת בת זוגו החזיק אותה במשך שבוע במרתף ביתו אחרי שהרתה לו וסירבה לעבור הפלה, החל להשתולל בדיון בעניינו, שם הוחלט להאריך את מעצרו ושל חבריו ביממה נוספת. סנגורי החשודים: "זו עלילה"

מעצרו של צעיר בן 20 משפרעם, החשוד שכלא את בת זוגו במרתף ביתו אחרי שהרתה לו וסירבה להיענות לדרישתו לעבור הפלה, הוארך בצהריים ביממה - יחד עם שניים מחבריו החשודים גם הם במעורבות בפרשה.

בדיון בפרשה, שנערך בבית משפט השלום בעכו, החל אחד החשודים להשתולל ולקלל, וכעבור זמן קצר הצטרפו אליו גם שני חבריו. בתגובה, הוזעקו למקום סוהרי יחידת נחשון שהוציאו את אחד מהם מחוץ לאולם.

לפי החשד, הייתה הצעירה כלואה באותו המרתף במשך שבעה ימים - עד שהצליחה לשים ידה על מכשיר הטלפון של בן זוגה וכך הזעיקה שוטרים שחילצו אותה. לחשודים מונו עורכי דין מטעם הסנגוריה הציבורית - שהכחישו מכל וכל את המיוחס למרשיהם וטענו כי הסיפור כולו אינו אלא עלילה.

החשוד העיקרי מוכר למשטרה

נוסף על כך, טענו הפרקליטים כי הצעירה, בת 18, שהתה במקום מרצונה החופשי בלבד. הם אף התייחסו להחלטת השופט להאריך את מעצר החשודים ביממה בלבד - חרף בקשת המשטרה לפרק זמן של חמישה ימים - כאינדיקציה לכך שאין ממש בטענות נגד מרשיהם.

גורם המעורב בחקירה מסר לחדשות 2 כי החשוד העיקרי בפרשה מוכר למשטרה מעבירות קודמות שביצע בעברו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת