מול המצלמה: שוד בדקירות בתחנת הדלק

עוד מקרה של אלימות משתוללת: ארבעה נערים שדדו תחנת דלק בצפון, וכשגילו שבקופה יש 100 שקלים בלבד - הם הוציאו את זעמם על עובד התחנה ודקרו אותו. וזאת, בפעם השנייה בתוך מספר ימים. מצלמות האבטחה בתחנת הדלק תיעדו את האירוע כולו: כך זה נראה

זה קרה באמצע המשמרת של לוא'י צבאר בתחנת דלק בטובא-זנגרייה, בשבוע שעבר. ארבעה רעולי פנים נכנסו למשרד והחלו לדקור אותו פעם אחר פעם בגב, תוך שהם דורשים את הכסף שהיה בקופה. תחינותיו של צבאר לא עזרו, וגם העובדה שהוא לא התנגד - והדקירות נמשכו.

"נתתי להם את הכסף, והם התחילו לדקור אותי בכל הגוף", הוא משחזר. "אחד דקר אותי מקדימה, אחד מאחורה". צבאר היה בדיוק בזמן החלפת משמרת עם חברו, והשודדים, בני 17 בלבד, גילו שבקופה יש 100 שקלים בלבד. הוא נתן להם את הכסף - אבל הזעם על הסכום הפעוט רק התגבר. הוא ניסה לברוח החוצה, גם שם נדקר, ובסה"כ 12 פעמים - עד שהם ברחו מהמקום.

"הם אמרו לי 'תוציא את הכסף, כל מה שיש לך', אבל לי לא היה כסף - רק מה שהיה בקופה", מספר צבאר. "נתתי להם את העודף שהיה בקופה, אבל הם לא הפסיקו להרביץ לי ולתת מכות וגם דקירות בכל הגוף". צילומי מצלמות האבטחה שבידי תחנת הדלק סייעו למשטרה לעצור את ארבעת החשודים, תושבי טובא זנגרייה.

"מדובר באירוע חמור מאוד", אומר היום רפ"ק רן לוי, מפקד תחנת משטרת ראש פינה. "כל מי שיבצע מעשה שכזה, שידע שהמשטרה תגיע אליו ותמצה איתו את הדין". בחקירה קשרו עצמם שניים מהחשודים גם לתקיפתו של אדם נוסף, שני שובל, במהלך ניסיון פריצה כמה ימים קודם לכן בקיבוץ כפר הנשיא. צבאר עצמו מנסה עדיין להתאושש מהתקיפה האלימה - שבוצעה אף היא ללא סיבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת