קרובת המשפחה התפרצה על החשוד ברצח: "שאלוהים ייקח אותך"

אחד החשודים ברצח אורגיל מואטי ברחובות שיחזר בצהריים את הדקירה. אלא שכמה מקרובי משפחתו שפחה של הנרצח הגיעו לזירת הרצח, וכשראו את אחד החשודים משחזר - אחת מבני המשפחה התפרצה לעברו: "שרפת משפחה שלמה, שאלוהים ייקח אותך אמן!", זעקה. "תביאו לי אותו, אם אני לא אתן לו אגרוף לפרצוף!". כך זה נראה

תקרית מצמררת היום במהלך שחזור רצח הנער אורגיל מואטי ברחובות: מספר קרובי משפחה של הנרצח שהגיעו לזירת הרצח, הבחינו באחד החשודים במעשה משחזר את שהתרחש במקום בסוף השבוע. אחת מהן התפרצה לעבר החשוד והטיחה בו דברים קשים, בעוד שהוא ממשיך בשלו.

"אני לוקחת אותו לקבר בגללך, נבלה שכמותך, שאלוהים ייקח אותך אמן!", הטיחה קרובת המשפחה בחשוד. "שרפת משפחה שלמה, שאלוהים ייקח אותך אמן! בוא לידי, בוא לידי. תביאו לי אותו, אם אני לא אתן לו אגרוף לפרצוף!".

שניים מבין שלושת החשודים ברצח, שנעצרו בסוף השבוע, שיחזרו בצהריים את הרצח. בחקירתו הודה החשוד המרכזי בחשדות נגדו וקשר עצמו למעשים המיוחסים לו. לדבריו, מואטי קילל אותו והשפיל אותו, ולכן דקר אותו בגינה הציבורית לא הרחק מביתו. שלושת הקטינים רדפו אחריו, הפילו אותו על הרצפה, ודקרו אותו כמה פעמים, ולאחר מכן נמלטו.

צוות חקירה מיוחד שהוקם במרחב השפלה גבה עדויות מאזרחים שישבו בסמוך – וכך הגיעו אל החשודים שנעצרו. במהלך אחה"צ יובאו השלושה להארכת מעצר בבית משפט השלום ברחובות. על פי החשד, מואטי העליב אחד הנערים ונרצח כנקמה.

"יש חבורות מתפרעים בשכונה"

אבל כבד נפל על בני משפחת מואטי ברחובות. קרובי משפחה וחברים רבים החלו להגיע הבוקר לבית המשפחה, כדי לנחם את האבלים.

שחזור הרצח, היום ברחובות (חדשות 2)

חבריו של אורגיל מואטי סיפרו הבוקר לחדשות 2 באינטרנט: "הוא היה ילד טוב שלא הסתדר עם מסגרות. הוא היה מסתובב הרבה פעמים בפארק. כואב לנו שלא היינו איתו ברגעים הקשים האלה".

במשטרה הקימו צוות חקירה מיוחד שיחקור את האירוע. מפרטים ראשוניים עולה כי שלושה נערים רדפו אחרי הקורבן, הפילו אותו על הרצפה ודקרו אותו בכל חלקי גופו. לאחר מכן, כך על פי החשד, נמלטו מהמקום.

"מסתובבות כאן חבורות שלא קשורות לשכונה"

"יש פה חבורות שמגיעות לכאן שהן לא מילדי השכונה", סיפר איתן בלן המתגורר בסמוך לבית משפחת מואטי. "לפני כחודשיים הייתה כאן תופעה של גניבת מכשירי טלפון סלולרי מילדים כאן, ולי קרה מקרה דומה לזה שהתרחש בב"ש בסוף השבוע. ירדתי להעיר לחבורת נערים שהרעישה אבל חזרתי לביתי כי חששתי לחיי".

אורגיל מואטי (חדשות 2)

"זהו אירוע מזעזע", הוסיף בלן, "זו שכונה שקטה שמלאה באנשים טובים. משפחת מואטי מוכרת בשכונה מכיוון שקרוב משפחה של הקרבן הוא חלל צה"ל, והוא הבוגר היחיד של בית הספר השכונתי שנפל במערכות ישראל. אין ילד שלא מכיר אותם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת