הרצח בב"ש: המשטרה תחקור את התנהלותה

השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' שוחח הבוקר עם מיכל ויכמן, אלמנתו של גדי שנדקר למוות בליל שבת מחוץ לביתו בב"ש. "המפכ"ל יעמוד אישית בראש חקירת התנהלותה של המשטרה", הבטיח אהרונוביץ' שהביע זעזוע עמוק מגל מקרי הרצח האחרונים

השר לביטחון הפנים, יצחק אהרונוביץ' (חדשות 2)

בעקבות הרצח בליל שישי בבאר שבע, בו נדקר למוות גדי ויכמן ככל הנראה בידי נער ממנו ביקש לשמור על השקט, שוחח השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' עם אלמנתו מיכל.

"הבעתי בפניה את צערי העמוק על המקרה ותנחומיי על האובדן הנורא", אמר אהרונוביץ', "אני מזועזע ונחרד ממקרי הרצח הכואבים שאירעו בימים האחרונים". השר הוסיף כי הקלות הבלתי נתפסת בה נוהגים פושעים הלוקחים את חייהם של אחרים אינה יכולה להימשך. "אעשה הכל על מנת להילחם בתופעות הפשיעה", הצהיר.

בנוסף, הודיע אהרונוביץ' כי במשטרת ישראל הוחלט להקים ועדה בראשות מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, שתבדוק ותחקור את ההתנהלות באירוע. "הוועדה תבדוק ותחקור את ההתנהלות באירוע, במטרה להפיק את כלל המסקנות והלקחים".

חקירת המקרה נמשכת גם בשעות אלו, ואנשי היחידה המרכזית של המחוז הדרומי במשטרה מנסים למצוא קצה חוט בפרשה ומקווים כי החקירה המאומצת והמקצועית תביא למעצרם של הרוצחים.

סוף שבוע אלים - סיקור מיוחד

הרצח ברחובות: "יש חבורות מתפרעים בשכונה"

5 מקרי רצח בשלושה ימים

חבריו של אורגיל מואטי: "הוא היה ילד טוב"

רצח ברחובות: נער בן 17 נדקר

גדי ויכמן ז"ל נרצח בבאר שבע

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת