חשד לרצח ברחובות: נער בן 17 נדקר למוות

גל האלימות נמשך: אורגיל מואטי, בן 17 וחצי מרחובות נדקר הלילה בפלג גופו העליון ברחוב אברהם פרשני בעיר. פרמדיקים שהגיעו למקום פינו אותו במצב אנוש לבית החולים קפלן כשהוא מחוסר הכרה ומורדם. הוא הוכנס לחדר הניתוח, אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. המשטרה עצרה נער בן גילו של הנרצח בחשד למעורבות במעשה

 מעשי הרצח הפכו למכת מדינה: לאחר סוף שבוע שבו נרצחו שלושה בני אדם, הלילה נדקר למוות אורגיל מואטי, בן 17 וחצי מרחובות. במשטרה הקימו צוות חקירה מיוחד שיחקור את האירוע. מפרטים ראשוניים עולה כי שלושה נערים רדפו אחרי הקורבן, הפילו אותו על הרצפה ודקרו אותו בכל חלקי גופו. לאחר מכן, כך על פי החשד, נמלטו מהמקום. הבוקר נעצר נער בן 17 החשוד בדקירה. הוא יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

סמוך לשעה 02:00 אחר חצות התקבלה במוקד מד"א מרחב איילון קריאה על נער שמתבוסס בדמו ברחוב אברהם פרשני ברחובות, סמוך לגן ציבורי.מתברר כי נערים נוספים שהיו בזירת האירוע הזעיקו את כוחות ההצלה. "צוות טיפול נמרץ ואמבולנס שהגיעו למקום מצאו את הנער כשהוא מוטל על השביל ובפלג גופו העליון מספר פצעי דקירה", סיפר הלילה לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א זכי הלר.

הפרמדיקים העניקו לנער טיפול ראשוני בשטח ופינו אותו לבית החולים קפלן בעיר כשהוא מחוסר הכרה ומונשם. "בכניסה לבית החולים איבד הנער דופק ונשימה ולאחר מאמצי החייאה נאלצו הרופאים לקבוע את מותו", הוסיף הלר. כוחות גדולים של משטרה הגיעו לזירת האירוע והחלו בסריקות אחר חשודים. לאחר מכן נסגרה הזירה ושני חשודים נעצרו, אך עד עתה טרם התבררה מידת מעורבותם במעשה.

מפקד תחנת רחובות סגן-ניצב יאיר חצרוני ציין כי "אנחנו עדיין בראשית החקירה, יש לנו מספר כיוונים שנבדקים. הוקם צוות חקירה מיוחד בראשותו של קצין הצח"מ המרחבי. בשעות הקרובות אנחנו מאמינים שהתמונה תתבהר".

חבריו של אורגיל מועטי סיפרו לחדשות 2 באינטרנט: "הוא היה ילד טוב שלא הסתדר עם מסגרות. הוא היה מסתובב הרבה פעמים בפארק. כואב לנו שלא היינו איתו ברגעים הקשים האלה".

הלילה: גבר נורה באשקלון

גבר כבן 58 נמצא כשהוא ירוי בפלג גופו העליון ברחוב עולי הגרדום באשקלון. פרמדיקים של מד"א פינו אותו במצב בינוני לבית החולים ברזילי בעיר. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

הדקירה ברחובות ותקרית הירי באשקלון מתווספות לשורת מקרי רצח וניסיונות רצח שארעו בסוף השבוע האחרון. בבאר שבע ממשיכים השוטרים במאמצים ללכוד שלושה נערים ונערה, החשודים ברציחתו של גדי ויכמן בערב שבת. בשתי תקריות נוספות בסוף השבוע, בנצרת ובערוער, נרצחו שני צעירים בני 19 ו-26.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת